Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet családi állapot ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet családi állapot ki kérni úgy hogy azt írják rá hogy hajadon elvált helyett?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy 6 évvel ezelőtt voltam házas , de már el váltam. A kereszt nevem meg változott. Most megint házasodnék de kérik a családi állapotom igazolását. A jelenlegi párom nem tud róla hogy régen voltam házas, nem is akarok beszélni róla a rossz emlékek miatt.

Szerintetek igy hogy meg változott a kereszt nevem van rá esély hogy azt írják becsaládi állapotbak hogy singli vagyok?


2019. nov. 13. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Van itt baj, nem kevés:

-milyen ez a bizalmi viszon?

-hogy változott meg a keresztneved?

-a singli (sic!) állapot nem hajadont jelent!


Szóval, újabb esélyt kapsz!

2019. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy változott meg hogy meg változtattam az anyakönyvi hivatalba mert a volt férjem mindig a nyakara kárt évekig. Emiatt ki is költöztem külfőldre.
2019. nov. 13. 09:22
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
A te csaladi allapotod nem hajadon, hanem elvalt. Hivatalok meg szerencsere nem segitenek hazudozni senkinek ilyesmikben. Olyan hogy 'singli' meg vegkepp nincsen.
2019. nov. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Járt*
2019. nov. 13. 09:23
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Rossz hírem van: amikor időpontot kértek az anyakönyvvezetőtöl, mindkettőtöknek ott kell lennetek, és az a kérdés, hogy mi a családi állapotod, szóban is el fog hangzani a jövendőbelid előtt. De tudod te ezt, hiszen ezen már legalább egyszer átmentél. :)


U.i. remélem kihajít a hapsi/nő! Ha ilyen kardinális dologban képes vagy hazudni, ki tudja, miben nem mondasz igazat még?!

2019. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerű, őszinte nő vagy.
2019. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Erre semmi esélyed nincs.
2019. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Családi állapot,.singli😂😂😂😂😂 hát téged sem az eszedért szeretnek!

Amúgy szingli és nem singli, és szerencsére semmi esélyed, hogy ne derüljön ki az igazság!

2019. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha már ott jársz kérvényezd a szüzesség újramegállapítását is! :D
2019. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Jol indul az uj hazassagod 😂😂😂 amugy nem fogjak atirni neked csak mert nem veszed a leendo ferjed meg annyiba se h közöld vele h elvalt vagy
2019. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!