Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rosszul választottam ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul választottam ezzel a menyasszonyi ruhával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elmentem húgommal és anyukámmal egy szalonba, és felpróbáltam 5 ruhát. Mivel kismama vagyok, így fűzősek jöhetnek szóba. A nő megkérdezte milyen árban gondolkodok és hogy kölcsönözni vagy megvenni szeretném e. Mondtam neki, hogy kölcsönzöm és olyan 80-100 amit tudok fizetni. Mondta 200ért is vannak ruhák de mutatott 5 dbot ami kb.ilyen árban van, amit tudok fizetni. Az első hófehér volt köves felsőrésszel és fűzős. A másik kettő nem pántnélküli és nem tiszta fehér volt, de ezek nem is álltak jól. Az utolsó tüllös szoknyás strasszköves fűzős felsővel volt és pántnélküli. A nő és a húgom, anyukám is azt mondta ez áll a legjobban a fehér bőrömhöz. Tüllöset akartam, meg nagy abroncsost. Végül lefoglaltam, mert 80ért volt, de amúgy 200 ilyen főszezonban. Nekem ugye márciusban lesz. Páromnak és anyósnak, viszont lehet nem fog tetszeni, mivel nem teljes hófehér. De a nő azt mondta a bőrömhöz ez áll jól. Páromnak és anyósnak pedig a hófehér tetszik mert a törtfehér azt mondják olyan mintha koszos lenne.
2019. nov. 24. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A te esküvői ruhád, vagy az anyósod akar benne illegni?
2019. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nàlunk is lenezik a törtfehéret a felmenök, nekem joforman a regi haborus idök jutnak rola eszembe a nagyik a fekete feher kepeken, van valami romantikus filingje az egesznek a motani modern pozolos képekkel szemben(söt anya regi menyasszonyi ruhajat akartam elöször felvenni is!:)totàl szolid egyenes szabasu ruha habos babos filing nelkül vékony nökre az összes csipke csak a fàtyol rajta(anya is vekony meg en is))

Mégis mindenki lebeszelt ilyenekröl.

2019. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Mai napig sem értem amugy miert ellenzik azt ha anya esküvöi ruhajat akarom felvenni.
2019. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

NEKED ez tetszett a legjobban?

Egyebkent mekkora lesz a hasad marciusra, hany hetes leszel? Biztos h le kellene szoritani?

2019. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen mindegy mit veszel fel. Úgyis mindenki azon fog röhögni, hogy csak terhesen kellettél annyira a pasidnak, hogy elvegyen. A ruhád senkit nem fog érdekelni.
2019. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Ajjaj. Én sem vagyok biztos benne, hogy a hasaddal szép és kényelmes megoldás lesz a fűzős ruha. A pocakodnak lesz benne hely?

A színe miatt nem aggódnék. Ha neked ez tetszik, akkor mondd azt, hogy neked ez tetszik és egyébként sem lenne illendő hófehérben férjhez menned, hiszen már babát vársz. Ezt az idősebbek általában megértik. ;)

Rajtam rondán állt a tört fehér, mindig olyan mosatlan, nem az igazi érzésem volt, ha ilyet próbáltam, viszont egy alapelv szerintem kell, hogy legyen. Az pedig az, hogy az nem szabad hagyni, hogy az eladó befolyásoljon. Neki az az érdeke, hogy valamit kiválassz. Nem biztos, hogy megmondja a tutit. (Szerencsés persze, ha igen.)

Ahol én megtaláltam az álomruhám végül, ott a szalonos csaj minden ruhán ámuldozott mennyire gyönyörű vagyok benne, mintha rám szabták volna. Ha rajta múlik, mindet elhozom... :D

2019. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nőlj fel.... Nemsokára anyuka leszel. Szedd össze magad..
2019. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak a kezdet kezdete. Ha megszületik a baba, még több dologba fognak beleszólni anyósék. El kell döntened, hogy úgy éltek, ahogy neked tetszik, vagy folyton zavarni fog, ahogy irányítani akarnak.
2019. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno a férjem nagyanyja jött oda, és megkérdezte, hogy egyébként felvettem-e a vezetéknevét a férjemnek?

Mondtam, nem tartottam fontosnak. Van már nevem.


Most ez így baromi bunkón hangzik, de hát így van. A férjemnek egyébként pont annyi lett volna felvenni az én nevemet, ez csak szokás kérdése. Hát most én ezt a szokást megtörtem. Na bumm. Most én is megsértődhettem volna ennyi erővel, hogy te mé' nem veszed fel az én vezetéknevem, nem akarsz a családhoz tartozni?!

Azért meglepődött egy picit a nagyi, de hát most erre mit lehetett volna mondani? :D

Meg kell tanulnod kiállnod magadért és a döntéseidért. Egy ruha egy 10 pontos skálán max 1 pontot tesz ki. Na majd ha jön a gyerek :D Ne törődj velük, érezd jól magad a ruhában, és sok boldogságot!

2019. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!