Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Majd 2 millió sok egy ötven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd 2 millió sok egy ötven fős esküvőre?

Figyelt kérdés

Elegáns helyen lenne, templomi esküvő, egy elegáns szállodában lenne a lagzi. A tortámat a barátnőm készíti, zenét a barátaim fogják intézni, fotós is ingyen van családon belül.

Majd két millióba kerül a szállodai lagzi kaja és a bár dekor meg az apróságok pl meghívó, menü, stb.


2019. nov. 26. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha annyi, akkor annyi. Ha sajnálsz rá ennyit, akkor valamit vegyél ki a dologból, de ha neked ér ennyit a "nagy nap", akkor miért ne?
2019. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekünk 1 millió volt 30 főre, Pesti agglomerációban. Étterem, templom, polgári, dekor, süti, pia, ruha, gyűrű, stb. A fotós volt ingyen, meg nem költöttünk feleslegesen. Amúgy az egész visszajött.
2019. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elegáns szállodát simán ki lehetne szedni belőle ha sokallod. Kismillió szebb hely van ami nem kerül fele annyiba se.
2019. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
#2, ha visszajött az 1 milla akkor jó sokat szánt rátok az a pár ember. Mondjuk az esküvő nem azért van hogy pénzt várjon a menyasszony, vőlegény. Szóval ahol nem jön vissza pénzbe meg ajándékba a kiadott összeg, akkor is megéri az együtt ünneplés. Például nálunk a családban nagyon nagy lagzik voltak régebben, és nem azon volt a hangsúly hogy ki mennyit adott, hanem hogy együtt táncoltak, mulattak a vendégek. És most 15-20 év elteltével a lagzis videókon ott van az egész család, közülük nagyon sokan már nem élnek, de így ez a boldog emlék megmaradt róluk.
2019. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
A Four Seasons-ben kifejezetten kevés.
2019. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se sok, nálunk nem egész 3 misi volt az esküvő 57 fővel, de nálunk nem volt semmi sem "ingyen", sem barátnő, sem családtag nem tudott semmit sem kivenni a dolgokból, fotós, cukrász, minden fizetve volt. Én nem éreztem soknak, olyan esküvőnk lett, amilyet szerettünk volna, a jó szakemberek meg (zenész, ceremóniamester, leginkább) alapvető elemei egy jó esküvőnek, márpedig ők pénzbe kerülnek. Nem jött vissza az összeg egyáltalán, de mi nem is sajnáltuk, nem azért tartottuk az esküvőt, hogy ebből gazdagodjunk meg. Viszont nem is volt úgy rongyrázó, hogy bármi is csak és kizárólag azért lett volna olyan, amilyen, hogy a külvilágnak villogjunk.
2019. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 Senki nem mondta, én meg főleg nem, hogy az a lényeg, hogy visszajöjjön, csupán megjegyeztem. Nekünk az volt a fontos, hogy a fontos emberek ott legyenek, azért volt csak 30 fő. De azért jólesett, hogy visszajött, essen arra egy zongora, akinek nem esne jól. Amúgy éppen ellenkezőleg, fejenként átlagban 20 ezret szántak a vendégek, férjem nagybátyjáék adtak közel 200 ezret, na de ők amúgy sokan vannak.
2019. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az átlag 20 pedig azt jelenti, hogy nyilván volt, aki többet, volt aki kevesebbet adott.

Amúgy én azt hittem, hogy sok 39 főre az 1 millió, de már alapból kétszeres szorzó van pesti agglomerációban, mint vidéken. Ennél olcsóbban is ki lehetett volna hozni, de ennyi pénzünk volt rá és ami volt, azon mi nem spóroltunk. Például a gyűrűink 160k voltak, a ruhám 150, a párom ruhája 60,a dekor 100,tehát azért ezek átlagos összegek, de ha nagyon akartuk volna, fele ennyiből is kijön, például nem éttermet bérelni, hanem rendezvény házat, saját magunk dekorálni, stb

2019. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2019. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem. De a fotóst nehogy megbánjátok. Profi fotós? Láttatok tőle már képeket?
2019. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!