Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális így házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális így házasodni?

Figyelt kérdés

A testvéremről és a párjáról van szó.

Mindketten 27 évesek, a lány munkanélküli a tesóm dolgozik. Mindketten otthon laknak a szülőknél, egyik nap itt a másik nap ott alszanak. Kitalálták, hogy tavasszal összeházasodnak, de még együtt sem éltek. 5 hónapja vannak együtt.



2019. nov. 26. 18:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként jól elvannak, de szerintem kicsit kellene együtt élni. Mi a feleségemmel esküvő elött 2 évig már együtt éltünk, ismertük egymás rigojáit. Az öcsém még egyszer sem lakott külön apuéktól.
2019. nov. 26. 18:07
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Mi is ennyi évesek voltunk amikor összeházasodtunk és mi sem éltünk együtt előtte, inkább félretettük a pénzt lakásra, mint hogy kiszórjuk albérletre.

A különbség annyi, hogy mi mindketten dolgoztunk és 3,5 év után keltünk egybe.

Már 21 éve együtt.

2019. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
A szüleim is így kezdték. Rövid ismeretség után összeházasodtak, majd még 2 évig anyu szüleinél éltek, míg építkeztek. Bár anyukám is dolgozott. De van több olyan ismerősöm is, akik 6-8 évig együtt voltak, majd házasság, gyerek után 2-3 éven belül elváltak. Úgyhogy sosem lehet tudni.
2019. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Együttélés nélkül még a szűzlányt se, aki nekem tartogatja magát...
2019. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Számomra nevetséges amikor összeházasodnak egy ismeretlennel. 1 év alatt még akkor se ismered meg a párod ha együtt éltek. Pláne ha az egyik fél nem is dolgozik és még csak a munkahelyi stressz kapcsolatra gyakorolt hatásait meg anyagi együtt gondolkodást se tudtátok megélni együtt.

Bele lehet trafálni és véletlenül működhet éppen évekig minden közöttük? Persze. Csak ez az 1%. Akik ilyen felelőtlenül házasodnak azok pár hónapot szoktak együtt maradni. Vagy éppen együtt maradnak egy szar kapcsolatban mert úr isten már 30 évesek és nem akarják mással újrakezdeni.

2019. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
20 évesen, nulla együttéléssel, szűzen mentem férjhez másfél év után. 15 éve imádjuk egymást. 😊
2019. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi a normális,kinek mik a határai... azért 27 évesen már gondolom elég felnőttek ahhoz, hogy tudják mit csinálnak. Szerintem ne aggódj az Öcsédért, inkább örülj annak, hogy lépéseket tesznek azért, hogy végre felnőtt életet éljenek. Inkább segítsétek Őket abban, hogy minél hamarabb össze tudjanak költözni. A menyasszonynak állást találni vagy jó albérletet keresni vagy bármi.

Ehhez a kinek mi a normálishoz még elmesélem, hogy Nekem pl.2év együttélés Életem Szerelmével sem volt elég ahhoz, hogy igent mondjak. Abszolút semmi bátorságom nem volt házasodni, pedig azóta is szerelemben élünk együtt és ennek már 13.éve.

2019. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem normális! Sok ideig nem lesznek így egyutt :(
2019. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valóban vannak ilyen csodaszép történetek, hogy kvázi idegenként házasodtak össze nagyon fiatalon, és 70 éve élnek csudaboldog házasságban, de attól még nem ez a jellemző. Sőt, nagy valószinűséggel ők pont nem így fognak járni.

Nézd, ők tudják. Saját kárán tanul az ember.

2019. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem é tem együtt senkivel, 14 éve házasok vagyunk.


42/F

2019. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!