Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi marad a lényegből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi marad a lényegből?

Figyelt kérdés
Na szóval, már az esküvő előtti hèten összeházasodnak hivatalosan, és kamu ceremónia lesz szertartásvezetővel. Aztán a fotók sem aznap készülnek, hanem egy egész nap csak fotózkodnak majd. De én ezt nem értem. Most akkor nem az a lényeg már, hogy hivatalosan összeházasodnak, amot megünnepelnek a szeretteikkel és arról készül kép, hanem az egész egy nagy kamu.Ez a szokás manapság?
2019. nov. 27. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Majd a te esküvődön úgy lesz 😉
2019. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem már nem lesz :) Csak furcsa számomra, hogy mennyire megváltoztak a dolgok.
2019. nov. 27. 09:46
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell beszólni senkinek. Mi van , ha az anyakönyvvezető már foglalt aznapra? Vagy valamiért az a dátum a fontos nekik? A fotózást szerintem sokkal jobb megejteni korábban, mert nem várnak az éhes vendégek, nem kell sietni, ráérnek, hangolódni egymásra és a fotósra. Mi sem vagyunk fotogének de lehet csinálni jót, csak idő kell. Az meg nincsen ha várnak rád, hogy egyen igyon a jó nép. Nyilván a családi még a vendégekkel közös képek azok mehetnek a lagzi napján az töredék idő. Szerintem így egy sokkal jobban szervezett eseményt lehet csinálni.
2019. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem sem kell beszólni senkinek.
2019. nov. 27. 09:56
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
De pl nekem semmi furcsa nincsen ebben. Akkor is az ő nagy napjuk, mert őket ünneplik akár aznap akár egy héttel azelőtt keltek egybe.
2019. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is így volt. Az ok baromi egyszerű: az anyakönyvvezető nem ért rá abban a hónapban, viszont a helyszín is be volt táblázva rendesen, ahol a ceremóniát tartottuk. Így "kénytelenek voltunk" előbb összeházasodni és a következő hónapban megtartani a bulit.


Ez nem szokás vagy divat kérdése, nem mindig lehet a 2 időpontot összeegyeztetni.

2019. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
A lenyegbol a lényeg marad. Rokonokkal, ismerősökkel ünnepelnek.
2019. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Manapság? Mihez képest? Már a nagyszüleimnek is műtermi, profi fotók készültek, és biztos, hogy nem a nagy napon ugrottak el megcsináltatni. Ma csak nagyobb a felhajtás, van akinek 100 beállított kép készül, régen meg 10.

A hivatalos esküvő és a kamu ceremónia szertartásvezetővel eddig is külön volt, csak utóbbit templomi esküvőnek hívták.

Magáról a hivatali esküvőről is készül kép, ahogy a lakodalomról is. Csak ők akarnak szèp fotókat IS.

2019. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
10 éve még úgy volt nálunk, hogy délelőtt megvolt a fényképezés, nem műteremben, hanem szabadtéren. 3kor a polgári, utána a templomi esküvő, aztán a lagzi.
2019. nov. 27. 11:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, nekem sem nagyon tetszik ez a megoldás, így a mi esküvőnk biztosan nem ilyen lesz. Kirakat-dolognak tartom ezeket a kamu szertartásvezetős esküvőket. De mindenkinek a saját esküvője a legfontosabb, nekem semmi közöm hozzá.

Viszont lehet, hogy valóban divatosak ezek. Egy ismerősöm már 3-szor "házasodott" ebben az évben (ugyanazzal az emberrel), csak mindig máshol.

2019. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!