Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy derítettétek ki h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy derítettétek ki h a párotok ujjára mekkora eljegyzés gyűrű kell?

Figyelt kérdés
Hamarosan el szerintem jegyezni a barátnőmet és attól felek hogy rossz méretű lesz a gyűrű és nem fog felmenni az ujjára és nem akarok beégni. Ti hogyan oldottátok meg ezt ?

2019. nov. 29. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vannak neki otthon gyűrűjei, vagy pedig veszel egyet, ami nagyjából reális a te ujjaidhoz viszonyítva az övére (párommal azonos a kézméretünk, anyukámnak apukám a kisujjára próbálta a gyűrűt:D) és legfeljebb utólag átméretezteted. :)
2019. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Először is nyilván azert tisztában vagy hogy mekkora gyűrű jó a középső ujjara az megegyezik a gyűrűs ujjal legalábbis az emberek 97%-nak...

másodszor segítséget kérsz női testvérétôl, anyjától, vagy valamilyen nagyon közeli barátjától hogy vigyek el shoppongolni azt ékszereket is nézni pl pont gyűrűt nem eljegyzésit hanem simákat csak ne feltűnően...

harmadszor tényleg ha mar itt tartotok akkor tudnod kellene hogy mekkora gyűrű kell neki a középső ujjara... az jo lesz a gyűrűs ujjara is

2019. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyén fog hangzani, de mi együtt vettük meg a gyűrűt.
2019. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en ferjem elvitte az egyik gyurum meretnek.
2019. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek gyűrűim, az én férjem kifigyelte, hogy akkora a gyűrűs ujjam, mint az ő kisujja.
2019. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Párom vett gyűrűt,miközben aludtam (vagyis azt hitte alszom) felhúzta az ujjamra hogy jó e aztán visszement cseréltetni mert nagy volt:D

De álmában letudod mérni egy egyszerű madzaggal, vannak fent neten tippek

2020. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!