Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fogszabályzót vajon leveszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzót vajon leveszik esküvőre?

Figyelt kérdés
Március végén lesz az esküvőnk és március elején lesz 2 éve fennt a fogszabályzóm. A fotók miatt nem tudom ha fennt marad hogy fog kinézni. Utána ugye nekem fel is kell építeni, mert az első kettőből kis darab le van törve a mellette lévő 2 fog pedig alapból nem nőtt ki. A másik hogy addigra 6 és fél hónapos terhes leszek.
2019. nov. 30. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megkerdezd az orvost, aki tenylegesen kezel is. A gyakori nepe majd jobban tudja :'D.
2019. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Na ja, mintha mi vennénk le rólad. Gondolkozz már, ha szaporodsz is...
2019. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És ezt miért nem a fogorvosodtol kérdezed?
2019. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te atya eg, ezt komolyan kerdezed te? Annyi eszed van mint egy csirkenek
2019. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

A fogorvost TE fizeted!


Ráparancsolsz és leveszi, azért fizeted, a szolgád!

2019. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv..


Sikerült anyóssal rendezni a dolgokat?

2019. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
én fogszabival házasodtam. Voltak képek, ahol látszódott, volt ahol nem. Gyönyörű voltam így is, ne szégyelld, ha fenn is marad. Amúgy a doki nem fogja idő előtt levenni, hiszen valószínüleg aláírtál egy kezelési megbízást, mielőtt felrakták.
2019. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Én hallottam már olyanról, hogy leszedtek esküvő előtt, majd utána visszaraktak, de ez azért elég macerás. Én inkább megvarnam a kezelés végét, de foxival is lehetsz szép a képeken. :)
2020. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!