Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyóst meghívni menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyóst meghívni menyasszonyi ruhapróbára?

Figyelt kérdés
Bennem eredetileg fel sem merült, hogy a ruhapróbámra meghívjam a leendő anyósomat, anyukám hozta fel, hogy szerinte meg kellene. Én mondtam, hogy nem szeretném, azóta viszont már az egész család azzal traktál, hogy igenis meg kellene hívnom, mert ez egy milyen pozitív gesztus lenne felé, és neki nincs lánya, és milyen élménytől fosztom meg ezzel hogy nem hívom meg. Volt évekkel ezelőtt egy vitánk anyóssal, amikor nagyon megsértődött rám, azóta viszont már teljesen normális de távolságtartó a kapcsolatunk Kb. mint egy tanár-diák vagy egy idősebb főnök-beosztott kapcsolat. Úgy érzem, ha ott lenne feszengenék, nem tudnék lazán válogatni, meg szeretnék felelni neki, amit nem akarok.

2019. dec. 30. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pozitív gesztus lenne, én ettől függetlenül nem hívnám és nem is hívtam el. Én a tesómat szerettem volna, ha ott van, egyáltalán nem hiányzott oda az anyósom. Ha nem akarod, ne hívd el. Ebben nincs illik-nem illik. Állj a sarkadra, nehogy a következő meg az legyen, hogy azt is megmondják, kit hívj meg az esküvődre.
2019. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rólad és a párodról szól az esküvőd, az nem zavarja a családot, hogy a te pillanatodat elrontja az anyós a jelenlétével? a te esküvődön baromira nem ő a fontos
2019. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az legyen ott akit szeretnel! Ha igy erzel meg ne hivd!
2019. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már jóban vagyok vele, de minden egyes találkozáskor megjegyzést tesz a külsőmre, testrészeimre. Nem pozitívat. Volt hogy családi tragédia után az volt az volt neki a legfontosabb, hogy nem jó rám egy ruha, biztos híztam. A legprimitívebb fogyókúrás tippeket osztogatTa. Amikor szépen lefogytam persze semmit nem mondott. Még írhatnék erről a lényeg, hogy nagyon sokszor jöttem el tőlük úgy, hogy elefántnak éreztem magam, borzalmasan leépítette az önbizalmam.


Tehát határozottan NEM. Mustrálna, ajánlgatná a saját ízlését, nem bírja felfogni, hogy másnak más tetszik. Testvérem, édesanyám visszafogott, őket totál elnyomná.


És te se hívd!!!!!

2019. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
78%

Az én édesanyám évekkel ezelött meghalt. A (leendö) anyóssal választottam ruhát, és nagyon örülök, hogy öt kértem meg. Teljesen meg volt hatva, és tök jó móka volt, szép emlék. Igaz, mi jóban vagyunk.

Ha volt nézeteltérésetek, ez jó alkalom lenne, hogy felülemelkedjetek rajta, és nyiss felé. Gondold meg. De ha Neked végsösoron rossz érzés, ne hívd.

2020. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pasiként is azt mondom,hogy nem. Maximum ha barátnői szinten vagytok. De akkor is inkább a sogornő jelöltet.
2020. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!