Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rühellem az összes esküvőt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rühellem az összes esküvőt. Nincs valami jó ötletetek, hogy mivel lehet megúszni ezeket?

Figyelt kérdés

Valami tényleg frappáns kéne.

Gyűlölöm a készülődést, a szertartást, a vőfélyt, azt hogy az esküvők 90%-a csak azért van, hogy megmutassák az emberek hogy ők is el tudnak cseszni milliókat a semmire, majd várják hogy visszaadd nekik, több százezrek egy fehér ruhára, mindenkinek meg kell felelni mindenben, erőltetett szar átvezetők, erőltetett játékok, lenéznek ha nem mész táncolni a menyecsketáncnál... jópofizás sok olyan emberrel, akinél azt is letagadnád hogy ismered, stbstb.

Csak én vagyok ezzel így?

Idén eddig 5 darab van a sorban, még nem döntöttük el mennyire megyünk...



2020. jan. 15. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos nem tudunk menni mert beteg a gyerek/nem leszünk itthon/berendeltek túlórázni.
2020. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező se esküvőre menni, se megszervezni a sajátodat. Senkinek nem kell megfelelni. Szabad akaratodból mész esküvőkre, senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy már azért is el kell menned.


Egyébként neked nem mindegy, hogy ki mennyit költ el a saját esküvőjére, vagy hogy szervez-e egyáltalán?

2020. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Én berúgok. Nem látszik rajtam, jó a vége felé igen.

De akkor már mindegy.

2020. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt ennyire feldújni megfelelési kényszerből. Mi sem szeretjük az esküvőket, mostanában volt pár meghívásunk is. Megmondtuk, hogy nem tudunk ottlenni és kész. Vagy hogy nem fér bele a költségvetésünkbe (csinos ruha+ nászajándék). Amúgy is olyan emberek hívtak, akiknek a párját nem is ismerjük rendesen meg igazából azzal sem túl mély a kapcsolatunk, aki meghívott. Ha a testvéremről vagy a legjobb barátomról lenne szó, akkor lenyelem ezt a békát. De egy volt osztálytárs, akivel valamennyire haverok maradtunk, viszont utoljára 1 éve beszéltünk? Nekik is plusz költség +1 fő, nekem sem fontos annyira...
2020. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
"Introvertált vagyok, irtózom a sok emberes nagy, társasági eseményektől."
2020. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy nem kell megfelelni senkinek, próbálok is esszerint élni... de vannak olyan esetek, amiknél nem nagyon lehet kivenni magad. Közeli barát, párom közeli barátja és ő menni akar, közeli rokon... van olyan amit le lehet mondani, ezt tudom... de van olyan aki előre írt, hogy megfelel e a dátum, mert akkor oda teszik... meg ilyesmi...
2020. jan. 15. 13:28
 7/23 A kérdező kommentje:
#5 ez mondjuk nagyon jó, lehet hogy legközelebb ennyit fogok írni, és csináljon a meghívó amit akar
2020. jan. 15. 13:29
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az esküvőket, baromi könnyen megoldom. Ha nem nagyon közeli barátról van szó (akiből nyilván nincs sok), akkor megköszönöm és udvariasan visszautasítom a meghívást, de nem kezdek el magyarázkodni vagy kifogásokat keresni, hogy miért nem jó.
2020. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindig pont akkor van a lefoglalt üdülésünk. Van ilyen 🤭🤷‍♂️


Amúgy csak olyanok esküvőjére kell elmenni, akiket te is szívesen látnál a sajátodén (vagy ha esküvőellenes vagy, akkor bármilyen rendezvényről lehet szó, pl szülinapodra akiket meghívnál, azokhoz kell elmenni. Ennyi)


Tehát az, hogy meghívnak, még nem jelenti azt, hogy el is kell menni.

2020. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Én temetésekre sem járok.
2020. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!