Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy olyan esküvőhöz, amin mindenki meztelen, a vőlegény, a menyasszony, és a vendégek is?

Figyelt kérdés

A Star Trek című sorozatban a Betazoid fajnál az a szokás, hogy mindenki meztelen az esküvőn. Ezzel fejezik ki, hogy az esküvő a szerelem ünnepe, illetve mivel telepatikus fajról van szó és érzik egymás gondolatait és érzelmeit, nincs rejtegetnivalójuk egymással szemben.


Ti belemennétek egy ilyenbe afféle jeleként a bizalomnak és a szerelemnek? Mit gondoltok erről a szokásról?



2020. jan. 28. 03:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem nézek Star Treket,de ez a meztelen esküvő nagyon morbid .

1. Ahol étel van ,ne legyen lógó pecs,meg szabadon lévő nuni.

2. Nem szeretném sem a 20 éves sem a 80 éves embereket meztelen látni,főleg sokat nem 😀

3. Számomra egyáltalán nem higiénikus (ha csak azt vesszük alapul,hogy egy átlag összejövetelen hányan ülnek ugyanarra a székre,na ez megfejelve csupasz alsóféllel.

Ez inkább nudistáknál lehet jó ötlet. Csak senki mást ne sokkoljanak ezzel ☺

2020. jan. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ez simán beleférne. Szeretek nudizni meztelenkedni
2020. jan. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Ezzel fejezik ki, hogy az esküvő a szerelem ünnepe"


Akkor azt is kifejezik, hogy minden megjelent szerelmet érez minden megjelent iránt.

2020. jan. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Hát akkor annak az esküvőnek nem lenne vége sosem, mert hirtelen mindenki mindenkinek megtetszene... Vagy mindenki egymásnak esne, és tömegbunyó lenne ebben az országban.
2020. jan. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Megjelenne 6 magamutogato a 60 meghivottbol. Szuleid is biztos lelkesen tapsolnanak az elso sorban a nagyival... jah nem. Fold hivja Kerdezot, merre vagy?
2020. jan. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Se az 5 éves unokaöcsémet, se a 93 éves dédnagypapámat nem szeretném meztelenül látni.
2020. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Még Deannanak sem tetszett ez a hagyomány, pedig őt akarta az anyja így férjhez adni. Ha már egy (félig) betazednek ez nem tetszik, akkor szerinted egy 100% ember mégis hogy vélekedik róla?

Egy átlagos esküvőn amúgy sok idős ember és kiskorú is részt vesz. A mi kultúránkban ez nem lenne egy elfogadott állapot. Ennyi erővel kérdezhetnéd, hogy mit szólnánk hozzá, ha a ferengik kultúrájából merítenénk, és a nők kötelezően meztelenül járkálnának és előre megrágnák az ételt a férjüknek és fiaiknak. Hát szerinted mit szólnánk? Ez is kb az a szint, inkább megbotránkozást keltene itthon, mintsem elfogadást és lelkesedést.

2020. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A gondolatától is rosszul vagyok
2020. jan. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Szeretek nudizni - a megfelelő időben és arra alkalmas helyen -, de mi nem vagyunk "telepatikus faj". Én se. Nem is akarok az lenni, szóval a jövőben se így fejezném ki a bizalmamat és szerelmemet valaki iránt.
2020. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom nudista szubkultúrában van ilyen...

Egyébként én nem mennék el egy ilyenre, sajátot meg biztos nem szerveznék így. Nekem a házasságkötés nem a "szerelem ünnepe", hanem egy életre szóló elköteleződés a másik mellett. Össze tudom kötni az életemet a másikkal ruhában is... :))

2020. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!