Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy ilyen eljegyzés + házasodá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen eljegyzés + házasodás jó? Mit lehetne jobban csinálni?

Figyelt kérdés

Eljegyzés után kicsit több, mint 1 évvel van az esküvő.

Kis esküvő kevés vendéggel, de mégis drága menyasszonyi ruha van kölcsönözve, és hosszú esküvő, délutántól hajnalig.

Esküvő másnapján este elutazik a pár 2 hét nászútra 2 egzotikus helyre 1-1 hétre. Ez sokkal drágább.

A családalapítást csak ez után kezdik megtervezni.


2020. márc. 8. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint drágább a nászút mint az esküvő.
2020. márc. 8. 15:47
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
83%

Figyelj, ez nagyon két emberes. Mi nem vagyunk e kettő ember közt, valószínűleg.

Ahogy érzitek.

Együttélés van, volt?

Megszoktátok egymást?

Dúl a szerelem, megértitek egymást?

Jó a konfliktuskezelésetek?

Hosszútávú terveiteket átbeszéltétek, egyeznek?

2020. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne a pénzről,anyagi ráfoedításról szóljon ez az egész hanem kettőtök öröméről. Ha Ti így szeretnétek másnak nincs köze a döntésetekhez.
2020. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Mi gyakorlatilag pontosan ugyanezt csináltuk (mármint kisebb esküvő, délutántól hajnalig, majd másnap út a világ túlsó felére). Amit javasolni tudnék, hogy ne rögtön másnap induljatok a nászútra. Szombaton volt az esküvő, hajnali hatkor értünk haza, délután 4kor indult a repülőnk, én gyakorlatilag nem pihentem semmit, mert akkor csomagoltam össze, a férjem meg kábé fél órával az előtt ébresztgettem, hogy a taxit hívtuk. Abból a szempontból jó volt, hogy a 18 órás repülőutat kb végigaludtuk, de azért ennyire kimerülten inkább nem mennék, adnék 1-2 napot regenerálódásra, így utólag.


Egyébként ez szerintem teljesen jó terv. Első házassági évfordulónkra vettünk egy lakást, a másodikra már szerettünk volna babát, de kicsit váratott magára, így most idén, a harmadiknál leszek csak várandós, de ezt leszámítva mi is kb így csináltuk, ahogyan ti tervezitek.


Hajrá és sok boldogságot! :)

2020. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Jól teszik.

Inkább egy életre szóló utazás mint a részeg rokonok kerulgetese.

2020. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ifjú párnak jó? Akkor jó.
2020. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra tökéletes lenne. Annyit változtatnék, hogy nem tartanám hajnalig, és nem másnap, full fáradtan indulnék el egy hosszú utazásra.
2020. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nektek jó, akkor jó. Totál szubjektív. Én annyiban változtatnék, hogy biztosan nem lenne drága menyasszonyi ruhám és nem mennék "egzotikus" nászútra, mert egyszerűen egyik sem tetszik..

Hogy mennyire lesz hosszú az esküvő, az meg eléggé vendégfüggő.

2020. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!