Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre megyünk ősszel. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre megyünk ősszel. Mit vegyek fel? A farmer tilos? Lent több.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek fel... Ősz elején lesz. Farmerre gondoltam... De olvastam, hogy azt nem nézik annyira jónéven. Ilyen alkalmi ruhám nincs, de nem akarok érte 5-10 ezret adni, azért hogy egyszer felveszem, aztán meg mikor 2 év múlva újra kéne, már kicsi rám. Aki már volt esküvőn attól kérdezem, hogy farmer akkor tilos? Nincs rajta semmi durva koptatás, vagy olyan gyári szakadás. Világos, nem sötét. Síma kis egyszerű farmer. A hátsó zsebei felett krémszínből ilyen fonat díszítés van... Nincs rajta semmi strasszkő. Mellé egy topánt gondoltam, fehéret. A felsőt még egyáltalán nem tudom... Azt venni fogok. De olyat akarok, ami elegáns, de mégis a suliban és az utcán is megállja a helyét. Mi a véleményetek? Felsőkről tudnátok nekem linkelni képeket?
2010. júl. 25. 17:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell alkalmi ruhát venni, amit máshova nem tudsz hordani. Elég, ha veszel egy elegáns nadrágot (ha nincs szoknyád vagy nem akarsz szoknyát felvenni, felveszel hozzá egy elegáns felsőt és máris alkalomnak megfelelő a külsőd. Farmert húzni egy esküvőre? Nagyon gáz! Még a gondolat is, nemhogy felvenni! Ezzel csak megsérted az ifjú párt és a többi vendéget is.
2010. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%
hát farmert tényleg nem kellene, de lehet elegáns ruhát kapni már 2-3ezerért is kapni.
2010. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
89%

Egy esküvőre szépen fel kell öltözni.

Ha jól értem, lány vagy, tehát ez különösen igaz rád!


A farmer nem jön szóba, hacsak nem kifejezetten ilyen a dresszkód.


Valami kisestélyi, vagy koktél ruha kellene, de minimum egy fekete nadrág és valamilyen blúz. Erre az alkalomra kölcsön is kérhetsz egy barátnődtől ruhát, nem kell venned.

2010. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem nagyon elegáns. Nincs egy egyszerű szövetnadrágod? Nem létezik, hogy abszolút ne legyen, arra bármikor szükséged lehet. Azt nagyon jól ki lehet használni. FElveszed egy fehér kis inggel és már kész is. Ezeket a darabokat nagyon jól ki lehet használni később.


[link]

2010. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos, csak nem illik. Esküvőn nem illik túlöltözni a menyasszonyt, de illik megadni a tiszteletet alkalmi öltözékkel. Esetleg szövetnadrág egy elegáns felsővel?
2010. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
87%

Farmerbe nem szoktak menni, de végólis szabad ember vagy, bármit megtehetsz... :)

Lehet venni "időtlen" darabokat is, pl. egyszerű, fekete nadrág. Pár éve a kínaiban vettem 200 Ft-ért sima, egyszerű szabású, sztreccs fekete nadrágot. Felül rád feszül (ha combosabb vagy), alul egyenes szabású. Sok hasonlót lehet kapni olcsóbban-drágábban, a kínai is megteszi, csak az mosáskor fog. Szerintem ideális, ha nem is Te leszel a legdivatosabban öltözött benne, mégis alkalmibb kinézetű. És ezt máshová is hordhatod, olyan semleges, érdemes beszerezni, akkoriban az egyik legjobban kihasznált ruhadarabom volt.

Másik alternatíva, hogyha veszel egy drágábbat, amit utána eladsz.

Bocs, de hány éves vagy?

2010. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Fekete nadrágom olyan van, amit télen szoktam hordani, ünnepségekre... Szeptemberben szerintem abba belesülnék. Olyan koktélruhákat mennyiért lehet venni? Kínaikban lehet kapni? Tudtok mutatni párat?
2010. júl. 25. 18:03
 8/46 anonim ***** válasza:
78%
Attól is függ, hogy mások miben vannak.
2010. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2010. júl. 25. 18:04
 10/46 anonim válasza:
34%
Mi ez, hogy megsérted az ifjú párt és a vendégeket? Az ifjú pár örül ha megtiszteled azzal, hogy elmész. Nyilván nem rövidnadrág és póló a viselet, de egy elegáns farmer belefér. Az pedig, hogy a vendéket megsérted... elég vicces. Esküvőre nem a násznép miatt mész.
2010. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!