Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre megyünk ősszel. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre megyünk ősszel. Mit vegyek fel? A farmer tilos? Lent több.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek fel... Ősz elején lesz. Farmerre gondoltam... De olvastam, hogy azt nem nézik annyira jónéven. Ilyen alkalmi ruhám nincs, de nem akarok érte 5-10 ezret adni, azért hogy egyszer felveszem, aztán meg mikor 2 év múlva újra kéne, már kicsi rám. Aki már volt esküvőn attól kérdezem, hogy farmer akkor tilos? Nincs rajta semmi durva koptatás, vagy olyan gyári szakadás. Világos, nem sötét. Síma kis egyszerű farmer. A hátsó zsebei felett krémszínből ilyen fonat díszítés van... Nincs rajta semmi strasszkő. Mellé egy topánt gondoltam, fehéret. A felsőt még egyáltalán nem tudom... Azt venni fogok. De olyat akarok, ami elegáns, de mégis a suliban és az utcán is megállja a helyét. Mi a véleményetek? Felsőkről tudnátok nekem linkelni képeket?
2010. júl. 25. 17:54
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Nem fogok csak ezért elutazni hozzájuk. Messze laknak... Az útiköltség árából símán meg tudnék venni 5 nadrágot. A számukat pedig nem tudjuk.
2010. júl. 29. 11:23
 42/46 anonim ***** válasza:
H[at pech-ed van, Magyarorszagon a farmer nem elegans, ahol en elek, itt pedig pont ez az, amit ilkyen alkalmakra felvesznek. Szoval eskuvore inkabb alkalmi ruha, nem az, amit iskolaba hasznalsz.
2010. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Lennék a helyedbe kedves előző :P
2010. aug. 3. 21:13
 44/46 anonim ***** válasza:

[link]


Na ezt a ruhát megrendelheted akár 3600 Ft-ért is! Egyszerű, elegáns! Feketében gondoltam. =)

2010. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Egyébként nem muszáj plussz pénzt fizetned a kiszállításért...ilyeneket kínaiban is találsz! :))

2010. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Farmerben semmi esetre se menj, az biztos. Illetlen. Ősszel még talán nem lesz olyan hideg, szerintem egy laza kis ruhát vegyél, valami koktélruhához hasonlót. Vagy nadrágot (mondom, ne farmert, még fehéret se, egyszerűen illetlen egy ünnepélyes eseményre), valami olyat, ami elegáns, de akár suliba is hordhatod (gondolom, 18-20 év alatt lehetsz) és egy szép selyemblúzt. Így mindkettőt hordhatod utána is bárhová, selyemblúzt akár farmerrel is. Nekem van egy fekete selyemblúzom, húzott a mellrésznél, valami gyönyörű, de nem alkalomra vettem, csak úgy, viszont esküvőre is simán felvenném. Vagy szoknyával, nagyon szép fodros szoknyákat lehet venni, amik alkalomra is jó, meg hétköznapokra is.
2010. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!