Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi most a divat a fehér vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi most a divat a fehér vagy sárga arany karikagyűrű?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2020. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyik se. Hisz nem lehet esküvő
2020. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fehér. De ha azért kérdezed, mert megkérnéd a párod kezét akkor kezd el megfigyelni hogy milyen kiegeszitőket hord. A legtöbb nő leteszi a voksát vagy az ezüstnél vagy az aranynál.

Ha párod inkább ezüst nyakláncot/órát/fülbevalót hord, akkor válaszd a fehér aranyat.

Amugy az összes menyasszonyka és friss házas körülöttem fehéraranyat választott.

2020. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A fehérarany nagyon menő lett az utóbbi években, de személy szerint én az aranyra esküszök. Mondjuk a karikagyűrűnk fele-fele.
2020. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Miert fontos h mi a divat? A karikagyurunek pont kortalannak kellene lennie es a sajat izleseteket tukrozni. Egyes barataimnak siman megmondom h kb melyik evben hazasodtak mert divatgyuruket vettek. (Tricolor)

Nekem pl 10eve is a szeles feherarany tetszett es most is. Masnak a sima keskeny sargaarany az igazi karikagyuru. Nem vagyunk egyformak.

2020. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ezüstöt hordok, így divatról független, sárgaarany szóba se jöhetne. Jól írják, a barátnődnél kéne körülnézni. Bár még így is lutri,mert lehet, hogy az ezüstöt szereti, de ebben még ragaszkodik a hagyományokhoz. Mondjuk, ha tényleg akkora divat(én nem követem, sose akartam házasodni), és az ezüstöt szereti, akkor talán mégse lőnél annyira mellé a fehérrel. Na, jó sokat segítettem, mi? Ja, nem. Inkább ősszezavartalak😂 A lényeg, első körben térképezd fel, milyen ékszereket hord.
2020. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A karikagyurut altalaban egyutt valasztja ki a par.


Eljegyzesi gyurunel pedig a menyasszony izlese a mervado.

2020. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem divat alapján választottunk. Az eljegyzési fehér arany, a férjem egyedül választotta. Így logikus volt a karikát is abból csináltatni. Plusz jobban is tetszik.
2020. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2 lehet kéttanús esküvő, van ahol még néhány vendéget is engednek


Nekünk olyan gyűrűnk van, ami félig ilyen, félig olyan. De nem a divatot érdemes nézni, hanem hogy mi az, ami illik hozzátok.

2020. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fehér és rosegold gyémánttal. Nekem ilyen, de tetszik a sárga és fehér mix is. Szerintem most kb minden divat.
2020. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!