Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez mennétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez mennétek az alábbi körülmények között?

Figyelt kérdés

1. a harmincas éveitek közepén jártok

2. még nincs gyereketek, de nem is vagytok biztosak abban, hogy szeretnétek (ez nem titok, a párotok is tudja, de reméli, hogy ez változni fog)

3. a párotok közel negyven, még nincs gyereke, de nagyon szeretne (Tőletek)

4. másfél éve vagytok együtt, de csak most fogtok összeköltözni - ergo, az, hogy működik-e az együttélés, még kérdés

5. nem vagytok szerelmesek, de erősen ragaszkodtok a párotokhoz, mert szeretitek a párotokat

6. biztosra vehetitek, hogy ő soha se fog átejteni vagy megcsalni Titeket - szóval, 100%-ig megbízhattok benne



#házasság #férjhez menetel
2020. ápr. 6. 10:20
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
(Bocs a szóismétlésért...)
2020. ápr. 6. 10:21
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem.


33N

2020. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen opciókkal nem vennélek el.
2020. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez az egesz ugy hangzik, mintha a nonek mindegy lenne, csak legyen eskuvo, mert hazas akar lenni. En nem vagyok ilyen, sosem hazasodnek csak azert, mert “illik azt mar ennyi idosen” :DD
2020. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Több okból sem. Egyrészt a gyerek kérdés nem tisztázott (egyik fél nem biztos hogy akar, másik fél akar9 plusz nem tudni hogy megy az együttélés, ráadásul nincs is szerelem. Ez a házasság így kuka lenne.
2020. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
Igen, és ingencsak iparkodnék a gyerekkel.
2020. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem, épp, hogy a nő nem akar házasodni... Vagyis, inog. A legnagyobb baj, hogy nem érzi a "lángoló szerelmet", ugyanakkor azt is tudja, hogy a szerelem elmúlik, és végeredményben a szeretet marad. Szóval, az, ami most van. Ezért bizonytalan. Mert nem szerelmes, de szereti a férfit, és tudja, hogy nagyon jó ember.
2020. ápr. 6. 10:25
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem, annak semmi értelme, hogy ha én nem akarok gyereket, akkor hitegetem a párom, hogy talán egyszer...
2020. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Együtt élés nélkül, eltérő jövőképpel, szerelem nélkül.. ezt ugye nem gondolod komolyan?
2020. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%

1. Emiatt kifejezetten igen, mert ez amolyan most vagy soha állapot. Legalább egyszer az életben legyek csinos, büszke menyasszony egy olyan ember oldalán, aki komolyan vesz annyira, hogy megkérje a kezem

2. Nem a gyerekért kell összeházasodni. Igazából nem is kell, csak egy szép gesztus, nagy bulival és egy újabb ünnepnap a naptárban. Nekem sem lesz soha, mégis igent mondtam.

3. Emiatt pedig nemhogy házasságot nem akarnék, hanem egyáltalán semmit

4. Nem fogadok örök hűséget úgy, hogy nem éltem együtt valakivel, ez alapszabály. Az az ember egy idegen...

5. Ez nem lesz így elég hosszú távon

6. Szóval biztosítani akarod magad... Ne, így ne házasodj.

2020. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!