Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell pénzt adnom a párnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell pénzt adnom a párnak, ha csak a plusz egy fő leszek?

Figyelt kérdés

A párom testvére esküdik, sem a párt, sem a násznépből senkit nem ismerek, valószínűleg most fogom először és utoljára látni őket. A barátom kért fel, hogy kísérjem el, ráadásul én nem szoktam alkoholt sem fogyasztani.


Kell-kéne ilyenkor nekem pénzt adnom?



2020. máj. 26. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenkor a paroddal kozosen kell penzt tennetek. Illik
2020. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A párod testvérét miért most látnád utoljára? A pároddal közösen adjatok pénzt/ajándékot (szerintem tök okés, ha te kevesebbet adsz bele, ha tényleg nem ismered őket).
2020. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
A minimum a fogyasztásod ára.
2020. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor nekem kb. mennyit kell beleadnom?
2020. máj. 26. 17:52
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha elmész, minimum a fogyasztásodat illik "visszafizetni", hogy ezt konkrétan pénzben vagy ajándékkal teszed, az részletkérdés. De értelemszerűen a pénz a legmegfelelőbb dolog, mert nem tudhatod, hogy milyen ajándéknak örülnének, nem ismered őket.

Miért vagy ennyire biztos, hogy nem látod őket többet? A párod testvéréről van szó... ha elmegy a párod az esküvőre, akkor nem hiszem, hogy olyan rossz lehet a viszonya a tesójával, hogy többet ne találkoznál velük.

Vagy Te nem tervezel hosszútávra a sráccal? Akkor ne menj el egyáltalán szerintem...

2020. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Helyfüggő, de 15-20k a minimum. Vidéken kijöhet 10-15k-ból is, tényleg nagyon város, és azon belül is étteremfüggő, egy nagyon fancy helyen értelemszerűen drágább lesz, mint egy kicsi, olcsóbb vendéglőben.
2020. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ezt beszéld meg a pároddal. Kérdezd meg, mennyit szándékozik adni és te adj-e bele valamennyit. Szerintem is kevesebbet illik neked, mint neki.
2020. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Párként 30-40 ezret illik. Azt ti döntitek el, hogy te adsz-e bele vagy csak a párod.
2020. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne látnád a sógorod?
2020. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Add bele a negyedét és kész

Ha nem ismered jobban őket felesleges kikoltekezned

2020. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!