Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt illik ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt illik ilyenkor adni nászajándékba?

Figyelt kérdés
Nyáron esküvőre vagyunk hivatalosak, nem túl nagy létszámú (100 fő alatt). Még nem döntöttük el biztosan, hogy megyünk-e (vírus szempontjából rizikó csoport vagyok), de az ajándékot mindenképpen eljuttatnánk. Több éve együtt élő párról van szó, közös gyerekkel, a polgári esküvőt már korábban megtartották, most az egyházi esküvő és a buli lesz. A menyasszony apám második feleségének az első házasságából származó gyereke. Jó viszonyban vagyunk, bár ritkán találkozunk, mert távol élünk egymástól. Nem tudom, hogy mennyi pénzt illik ilyenkor nászajándékba adni.

2020. máj. 26. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apukadnal, vagy a felesegenel puhatolozz.
2020. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nagyban függ a ti anyagi helyzetetektől is.

Tavaly barátnőmnek 50et adtunk, illetve vittünk tortát.

2020. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Átlagban 30 ezer ft-ot szoktak adni, viszont nem mindenki ad pénzt. Lehet tárgyakat is adni. Egyébként anyagi helyzettől is függ, valaki többet, valaki kevesebbet ad.
2020. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 30-40 ezret adjatok, ha 2-en mentek, ha 4-én (úgy értem 2 gyerekkel), akkor én 50-et adnék.
2020. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi is kb.hasonló összegre gondoltunk, de nem voltam benne biztos, mennyire reális úgymond. Ez a teljes, esküvőre szánt összeget jelenti, vagy ezen felül értitek még a menyasszinytánc összegét? Gondolom az is lesz, mert hagyományos lagzit terveznek.
2020. máj. 27. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a feleségem bátyjának az esküvőjén 400ezret adtam. Menyasszonytáncra még elszórtam 50ezret. Függ az anyagi helyzettől illetve hogy mennyire közeli.
2020. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!