Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mekkora összeg körülbelül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora összeg körülbelül a menyasszonyi ruha kölcsönzése megközelítő összegben tól-ig?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Meg 10 eve 95 ezer forintba jött ki. Azota nemtudom mennyi, de lehet hogy drágult..
2020. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszed meg inkább olcsóbban?

Miért jó pár órára kibérelni majd pedig fizethetsz pluszba a tisztításért.

Ha meg megveszed késöbb meg eladod és így mégjobban sporolsz.

26N Én ezt tervezem majd mert bérelni franc fog ilyen árak mellett.

2020. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

5 éve Miskolcon volt olyan szalon, ahol 70-ért kínáltak ruhát kölcsönzésre, de olyan is, ahol 250-ért.

Szerintem ami még megéri: jófogáson, menyasszonyi csoportokban nézelődni. Jó eséllyel találsz gyönyörű darabokat olcsó pénzért. Arra azért figyelj, hogy ha lehetséges akkor beszéld le az eladóval, hogy felpróbálnád a ruhát. Inkább utazz 100 km-t, de nézd meg élőben, próbáld fel.

2020. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém 90ezer. Ugyanebben a szalonban voltak kiárusítások,ahol pl. 30ezerert is meg lehetett venni ruhákat. Nyilván függ attól,milyet szeretnél.. valami egyszerűbb is jó,vagy nagy uszályos, csipkés..stb. plafon a csillagos ég,de szalonfuggo is. Van ahol 200nàl kezdődnek az árak. Érdemes körülnézni,pl.nagyvàros helyett kisebb város..
2020. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Határ a csillagos ég. Alsó határt nem tudom, én 290-ért béreltem a ruhám még 3 éve, de szerintem ez szalononként is meg ruhánként is változik. Nyilván tudtam volna olcsóbban is ruhát bérelni ugyanabban a szalonban is, de azok nem tetszettek, más szalonban meg lehet, ez lett volna a legolcsóbb, szóval érted. Néhány helyen egy-két ruhára milliós közeli összegeket láttam bérlésre, szóval nem igazán van felső limit.
2020. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Facebook - on vannak menyasszonyi ruhás csoportok, ahol vannak szolgáltató is. Nézz be hátha találsz valamit
2020. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Kb 100ezertol tobb szazezerig van a bérlés. Jobban megeri nezni a kiarusitasokat mert ott is vannk szep darabok akár 30-40 ezerert is es az a tied is lesz, nincs macera vele, hogy meg vissza kell vinni stb. :)
2020. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor próbáltam, láttam egyet, amit 130.000 volt bérelni, de 190.000 megvenni. Matekozd ki, de szerintem baromira nem éri meg bérelni. Arról nem is beszélve, hogy ha megveszed, nem kell az előtte elhozással/utána visszaadással szórakozni, plusz az esküvőn sem kell félni, hogy rálépnek, elszakad stb. Végül egy kiárúsított ruhába szerettem bele, ami 30.000 forintba került, de szerintem meg nem mondanád a különbséget aközött, meg a többszázezresek között.
2020. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A Vicora szalonban néztem ki egy ruhát. Kölcsönzési ára 200 ezer forint volt. Úgy döntöttem, ennyit nem ér meg, úgyhogy feleannyiért megvarrattam. Lehet, hogy nem olasz csipke, meg mit tudom én milyen különleges organza anyag, de pontosan ugyanúgy néz ki, és arra az egy alkalomra tökéletes lesz.
2020. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!