Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Cukorbeteg menyasszony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukorbeteg menyasszony?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1-es tipusú cukorbeteg vagyok, naponta 4-szer kell szúrnom magam. Valahogy eddig sosem jutott eszembe, hogy mi lesz majd az esküvőmön. Mármint most nem az ételre gondolok, nem vagyok amúgysem nagyevő, hanem konkrétan az inzulin beadásra.

Ehhez hasonló ruhát szeretnék, tehát viszonylag nagyot. De ebben hogyan fogom beadni az inzulint?

Van itt valaki aki cukorbeteg menyasszony volt?

Igazából a ruhán kívül egyéb tanács/tapasztalat is érdekel.


[link]



2020. máj. 31. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem a mosdóhasználat bonyolultabb lesz, mint beadni 4 szurit a hasba vagy comba ebben a ruhában.

2020. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A karodba is szúrhatod.
2020. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felkarban adod és ennyi. Férjem is cukorbeteg, sose adja hasba az inzulint.
2020. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az #1-es hozzászólóval, főleg ha combba szúrod, akkor mosdóban könnyebben elintézed, mintha pisilned kéne.
2020. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En combba fogom szurni, karom valamikor belilul tole, combnal meg nem latszik ha ilyen tortenne
2020. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!