Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol talàlhatnàm meg ezt a ruhát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talàlhatnàm meg ezt a ruhát?

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg tudja valamelyikőtök, hogy melyik szalonban elérhető? Sehol sem találom...:(


2020. jún. 2. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Rossz kategória
2020. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem, egy menyasszonyi ruhára vonatkozó kérdésre az esküvő kategória a nyerő, bocsi ha nem :D
2020. jún. 2. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esküvői ruha szalonokban azért tudnak segíteni, hátha tudják hogy hol kapható vagy rendelhető
2020. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sehol sem találod meg, érdemes megvarratni. Utána simán el tudnád adni. 😊
2020. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 Bocsi most én néztem el
2020. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy Lee Petra Grebenau ruha (Glory [link] nem fogod Magyarországon megtalálni, nem igazán kishazánk menyasszonyainak pénztárcájához készült modelleket tervez a hölgy :) (az egyszerűbb ruhái kezdődnek 2 millió forintnál).

Viszont tudsz hasonlót varratni, ehhez teljes mértékben ajánlom neked őket:

[link]

Az én menyasszonyi ruhám is itt készült, újra őket választanám. Az aktuális kollekció között találsz az általad linkelt ruhához hasonlót is, biztosan nagyon szívesen segítenek elkészíteni!

Sok boldogságot! :)

2020. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó♥️

Sejtettem, hogy nagyon drága lesz, amikor nem találtam a hazai szalonoknál :) nagyon tetszik a linkelt oldal, tényleg csodaszépek a már elkészített ruhák is :) esetleg árban is tudsz segíteni? Csak kíváncsiságból, elképzelni sem tudom, hogy mennyiért készítenek TÉNYLEG szép, modern ruhákat.

2020. jún. 2. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Tok jol nez ki a kepen
2020. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!