Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 25 éves kor felett ciki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves kor felett ciki ha nincs párom egy esküvőn?

Figyelt kérdés
Mindjárt koszorúslány leszek egy barátnőm esküvőjén, de nincs jelenleg barátom és nem is valószínű hogy lesz odáig. Ciki lenne egyedül menni? Az a baj, hogy én egy kicsit annak érezném....

2020. jún. 2. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki :)
2020. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már, tavaly voltam egy esküvőn 30+ korosztály tagjaként, nem éltem meg cikinek. (Férfi vagyok.) Táncoltam pár szingli csajjal, jól éreztem magam, ennyi. Te se érezd magad feszélyezve.
2020. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Főleg azért érzem cikinek, mert az összes barátnőmnek 5-6 éves komoly kapcsolata van, én meg itt vagyok egyedül, néhány elcseszett kapcsolattal a hátam mögött.

Illetve ez egy kisvárosias/falusias esküvő lesz, azért itt jobban megszólnak ezért, mint pl: Pesten egy esküvőn, ahol ez már nem annyira téma. Tudom, nem kéne érdekelnie mit szólnak mások...

2020. jún. 2. 11:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sose értettem, miért kell esküvőkre mindenáron erőltetni a plusz egy főt, és miért lenne ciki egyedül menni. Erőltetés alatt azt értem, hogy valaki minden követ megmozgat, hogy addig összeszedjen valakit (bárkit), aki elkíséri. Sőt, ha csak 1-2 hónapja lennék együtt valakivel, szerintem el se vinném számomra fontos barát vagy családtag esküvőjére, számomra ez egy személyesebb alkalom, mint mondjuk egy szilveszteri vagy szülinapi buli, de ez persze egyénfüggő. A lényeg, hogy cikinek semmi esetre sem ciki.
2020. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőid, gondolom, tudják, hogy éppen szingli vagy, előttük nem ciki, a többiekkel meg nem kell foglalkozni.
2020. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem szorít ki egy (nem ismerjük őt de az xy párja) féle vendég egy igazi jóismerőst. Mindig probléma hogy meg kell egy határt húzni a sok jóismerős közt ki jöhet ki nem. Ilyenkor mindig durva torzulást tud okozni hogy “Sanyi már nem fért be a meghívottak köze de csomó fazont először látni mert valakinek a párja és hivatalból illett meghívni”
2020. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én elmegyek veled szívesen. :)

Amúgy nem ciki.

2020. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az embernek épp van-e párja, vagy nincs, az magánügy. Azért hívjuk így, mert senkinek nincs hozzá köze, csak neked. Az embernek akkor van párkapcsolata, ha találkozott arra megfelelő emberrel. Mostanában nem találkoztál, nagy kaland! Nincs ebben semmi ciki. Talán épp ott fogsz találni valakit.
2020. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként én csak egyedül járok, ot tök jó csajozni, sok - sok részeg, illatos, kiöltözött nő...nyami!!! :)
2020. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig cikinek éreztem, ha egyedül mentem. De őszintén szólva soha nem foglalkoztam még azzal, hogy mások kivel vannak vagy kivel sem, és hogy ez ciki-e. Szóval csak te érzed annak, de igazából senki nem figyeli, szóval ne aggódj.
2020. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!