Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslány ruhát kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslány ruhát kinek kéne fizetnie? Ha a menyasszony kitalálta, hogy ugyanolyanba legyünk, kitalálta a színt, anyagot, stílust?

Figyelt kérdés

Ha a menyasszony eldöntötte, hogy milyen színbe legyenek a koszorúslányai, kiválasztotta a ruha stílusát/fazonját, az anyagot, +meg kell varrattatni. Ez kinek lenne a költsége? Szerintem illene bár az anyagot kifizetni, ha mindenképp ugyanolyan ruhába akar látni minket, vagy nem?

Anyag 10E+ a varratatás is biztos van 10E. És soha többet nem húzom fel azt a ruhát.



2020. jún. 2. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mindent neki kéne állnia.
2020. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Felkértek,elvállaltad,tehát Neked kell finanszírozni.Ha nem tudod felvállalni mondd vissza,de az indokot is tedd hozzá. Általában a koszorúslányok szoktak megegyezni a részletekben,ami mindenkinek megfelel.
2020. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasan közölheted vele, hogy sajnos ez neked nem fér bele, és akkor ő eldönti, hogy neki belefér-e egy újabb 20 ezres kiadás, vagy keres más megoldást.
2020. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől nem elvárható, hogy beleöljön egy csomó pénzt egy olyan ruhába, amit az életben többé nem vesz fel, talán nem is érzi benne jól magát, és nem a maga, hanem a menyasszony örömére hordja. A párnak kell állni szerintem a ruhát. Ha a pár szeretne koszorúslányokat, akkor vállalja ennek az anyagi oldalát is szerintem.
2020. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
El lehet vágatni,és rövidebb fazonban használható. Egyik ismerősöm volt nemrég koszorúslány. A színt megbeszélték a menyasszonnyal,de a többit Ők,maguk között.Ez felkérés,és van aki még ajánlkozik is,viszont udvariasan vissza lehet mondani. Ha a menyasszony fizetné hozzátette volna ezt az infót is.
2020. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A felnőttekét felesben (6), a kicsikét (4) teljes egészében fizettük.

Ismerős varrta, kb. ilyen árban volt úgy emlékszem, amit te is írtál darabja.

A felnőttek közül hárman megtartották a ruhát, a többit visszaadtuk az ismerősnek, aki varrta, mert egyben kölcsönzője is van.


De abszolút nem elvárható senkitől, hogy pénzt öljön bele.

2020. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a felkérésnél kell jelezni, hogy nem kívánod finanszírozni, és ha az ajánlat továbbra is fennáll, akkor a menyasszony fizeti.

Szerintem nem várható el, hogy tízezreket költs mások álomruhájára :D

2020. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én mondjuk a fele-fele arányba simán kiegyeznék, bár az anyagot vegye meg, ha már fix elképzelései vannak miben legyünk.
2020. jún. 2. 14:02
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrét elképzelése van a menyasszonynak akkor azt neki illene állni. De felajánlhatják a koszorúslányok, mintegy nászajándékként. Elvárni tőletek kicsit durva lenne. Nem a te esküvőd.
2020. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam ilyen helyzetben. Úgy voltam csak koszorúslány, hogy teljesen rám volt bízva, hogy milyen ruhám legyen. Így azt én álltam.

Ebben az esetben neki kéne, de a fele-fele megoldást is felvetheted. Szerintem korrekt: mondd, hogy az egészre most nincs pénzed. Ha nem tetszik neki az 50-50 sem, akkor ne vállald el.

2020. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!