Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érthető, hogy rosszul esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, hogy rosszul esik az, hogy az egyetlen szülőm elkésett az esküvőmről?

Figyelt kérdés

Elbeszélgette az időt a barátnőjével, ezért nem látta a bevonulásom, kb. 5 percel utána sunnyogott be.

Jogosan esik rosszul?


2020. jún. 4. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát, így igen! Ha mondjuk olyan okból késett volna, mint valami nem látható dolog, akkor elnéző lehetnél vele, de így... Nem is tudom, haverom anyjára emlékeztet, aki az egyik fia kórházbakerülésekor közölte, hogy nem megy be a kórházba a fiával, mert "Kezdődik a Eszmeralda" (vagy valami hasonló), és a másik fiának meg ennyit mondott, ezt pont halottam is: "Az öcséd leesett a tetőről, kórházba került. És hazafelé hozz kenyeret is". Ez az érdektelenség netovábbja. Nem csoda, hogy rosszul esik. Amúgy milyen a viszonyotok?
2020. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A viszonyunk...szerinte jó, szerintem nem az.
2020. jún. 4. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon is jogosan esik rosszul.
2020. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Hidd el hogy ő is bánja, mindenki hibázhat. Oke hogy 5perc is 5perc.
2020. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnik, nekem ugyanis nem mondta le. Amikor kiderült, annyit mondott, hogy "miért vonultál olyan gyorsan?"
2020. jún. 4. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"haverom anyjára emlékeztet, aki az egyik fia kórházbakerülésekor közölte, hogy nem megy be a kórházba a fiával, mert "Kezdődik a Eszmeralda" (vagy valami hasonló), és a másik fiának meg ennyit mondott, ezt pont halottam is: "Az öcséd leesett a tetőről, kórházba került. És hazafelé hozz kenyeret is""


Hát ezen behaltam

2020. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Kellett volna egy rendes vőfély vagy ceremóniamester. Ennyi.


Nem (csak) az a dolga egy olyannak, hogy szexes poénokat nyomjon, hanem az is, hogy ilyenekre figyeljen, hogy ne legyen olyan, hogy valaki nem vesz észre valamit és lemarad. És ezt nem ordibálással kell elérni. A miénk olyan jó volt, szerencsétlen azon felül, ami műsort látott belőle a nászép egész nap és éjszaka lótott-futott, pont azért, hogy ne legyen ilyen.

2020. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os rokonomnak két hónappal az eset után jött egy levél otthonról (amúgy is írtak volna más miatt) benne mellékesen ez is állt: Nagyanyád meghalt, eltemettük. Vannak fura családok amúgy. :D
2020. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért a templomi szertartást nem nehéz észrevenni, már a meghívóban ott az időpont, és rajta kívül mindenkinek sikerült odatalálni időben.
2020. jún. 8. 08:00
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, nekem mindegy. Az én vőfélyem megoldotta volna, hogy előszedi a földalól is anyámat és addig nincs bevonulás, míg egy ilyen fontos személy be nem ért.


Ha meg olyan esküvő volt, hogy "gyertek a templhoz a kettőkor kezdődő szertartásra" és se fogadás, se semmi nem volt előtte és a saját anyád is így volt meghívva, hogy x nap gyere a templomba a kettőkor kezdődő szertartásra", és úgy érted, hogy elkésett, hogy az egész eseményre nem érkezett meg időben, nem pedig ott volt, csak kint beszélgette el az időt, ezért nem látta, akkor ez benne van, ha így szervezed.

2020. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!