Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másoknál is ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál is ilyen nehezen megy a lánybúcsús szervezkedés, vagy csak mi vagyunk ilyen körülményesek?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szervezzük a lánybúcsúját.

Kellene intézni a dolgokat , de alig válaszolnak , ezért nem haladunk.

Én már regényeket írok, meg százszor megkérem őket , hogy akkor döntsük el melyik legyen , hogy legyen, de így nem lehet hogy napokat várunk mire mindenki válaszol.

Valaki egyáltalán nem is nézi.

Másoknál is ez volt vagy ti könnyen meg tudtátok szervezni?



2020. jún. 23. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy ők annyira akarják?

Sosem értettem a hozzád hasonló embereket. Az én környezetemben is van ilyen. Mindent megakar szervezni, túlszervezni és észre sem veszi, hogy a többséget ez nem érdekli. Miért nem hagyod egyszerűen a fenébe, hogy csinálják meg, ha akarják?

2020. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Derwer ***** válasza:
96%

Igen, nagyon sokszor izzadságszagú a lánybúcsú és nem egyszer a legénybúcsú is.

Ennek rengeteg oka lehet

A) Nem is akarja a nép

B) Nincs pénze de nem akar szarrágó lenni

C) Te annyira akarod, kár lenne beleszólni

D) Apróságokon rugózol

E) Bármi más


Azt javaslom, hogy legyél önállóbb és ha úgyis csak te szervezed, akkor szervezd te egyedül, aki jön jön, aki nem nem. Vagy minimális fél napos határidőkkel kérdezz és a meglevő eredményekből dolgozz csak.

2020. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nekem személy szerint a lánybúcsúm az összeülünk a barátokkal (fiúk-lányok vegyesen a városban inni egyet lenne ) :D

a barátnőm viszont nagy lánybúcsút szeretne ahogy kell (dekorációval, játékokkal stb)

viszont olyan nehéz így , hogy nem válaszolnak...:(

mire megvárjuk hogy mindenki válaszoljon, napok telnek el és nem haladunk...:S

csak kíváncsi voltam , hogy csak nálunk van ez így , vagy másoknál is ilyen nehezen megy ahol többen vannak.

Van akinek már gyermeke van , nyilván neki nincs ideje ilyenekre azt megértem, csak így meg olyan nehéz intézkedni...

2020. jún. 23. 08:57
 4/9 A kérdező kommentje:

amúgy félreértetek, tőlem teljesen távol az ilyen..

én még esküvőt sem akarok , mert utálok szervezkedni, meg nem is értek hozzá, nem is szeretem a nagy felhajtást.

De a legjobb barátnőmnek ez a vágya és tudom, hogy neki fontos lenne..

csak olyan idegesítő , hogy ilyen döcögősen megy és tényleg érdekel, hogy másoknál gördülékenyen megy vagy mit tapasztalatotok?

Nem is tudom hogy lenne az ilyet a legegyszerűbben csinálni, mert magamtól egyedül amíg nem mondják rá az okét addig nem merek intézkedni..:S

2020. jún. 23. 09:02
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Szervezze meg magának giccsparádéját.
2020. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4: nem akarják annyira, a szervezés meg egyáltalán nem érdekli oket.

Szervezd meg minimális költségén és csak tajekoztasd őket.

2020. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az nem opció, hogy felhívod őket? Azért egy 2-3 perces telefonnal biztos könnyebben el lehet intézni, mint azzal hogy regényeket írsz és elolvassa pl egy kisgyerekes anyuka az összeset + válaszokat stb az izgő-mozgó gyerkőc mellett. (Bár nekem tesóméknál 2 kicsi izgága gyerek is van, de sógornőm mégis talál időt pl a délutáni alvásnál/este a lefektetésük után, hogy az üziket megnézze és a fontosakra/sürgősekre válaszoljon is...)

Nyilván ez így költséges, ha neked kell végigtelefonálni a 10-20 (?) embert, de talán gyorsabbá és gördülékenyebbé tenné a szervezést.

2020. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ez így, ha minél nagyobb a társaság, annál nagyobb a "tehetetlenségi törvény", tehát annál lassabban megy.

Egy lánybúcsún voltam, ahol aránylag gördülékeny volt minden. Itt a menyasszony nővére szervezett gyakorlatilag mindent, ami érthető, mert ő ismeri a legjobban. Az összes dekorációt, vicces pólót és egyéb dolgot beszerezte teljesen egyedül. 1-2 feladat volt, aminek a szervezését leosztotta ránk. Vagy teljes demokrácia van, de az nagyon lassú. Vagy nincs annyira demokrácia, de az hatékonyabb.

Párom most volt legénybúcsún, azt is hónapokig szervezgették, de mondjuk oké, ők férfiak... :D

2020. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szervezd meg és a végén oszd szét a költségeket. Az enyémre direkt kértem a barátnőimet, h max egy tortát hozzanak és kész, én főztem vacsit, sütöttem sütit, nálam voltunk, társasoztunk, filmet néztünk, beszélgettünk. Tök jó volt, nem volt egy kínos pillanat sem, nem is hiányzott semmi.
2020. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!