Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz ha nem táncolok esküvőn?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem táncolok esküvőn? És ha el sem megyek?

Figyelt kérdés

Párom ( 2 hete vagyunk egyutt) meghívták esküvőre ( munkatársnője)

De nem igazán szeretnék menni , még mi sem annyira ismerjük egymást . ( igaz az esküvő később lesz)

Mondtam neki menyjen nyugodtan de azt mondta nelkulem nem..

Gaz ha ha nem megyek?

Vagy ha elis megyek akkor vegig ulok az asztalnal.. nem szeretnek tancolni.

Szerintetek?



2020. júl. 20. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Neki lehet rosszul esik ha nem mész el. Bár en megertelek, mégse egy családi bogracsolasrol van szó ket het utan mar kozosen esküvőre menni eleg mélyvíz. O is elfogadhatna hogy nem akarsz.
2020. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is voltam olyan esküvőn a párommal akinek a rokona volt, de senkit se ismertem... miért lenne kötelező táncolni? Menj el, egyél igyál azt ennyi. Nem is kell hajnalig maradni.
2020. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
"Gáz ha nem táncolok esküvőn? És ha el sem megyek?" - Kérdező, akkor ultragáz, ha a saját esküvődről van szó, mert az meghiusul, ha nem vagy ott. Akkor is gáz, ha te lennél a tanu. Egyébként nem gáz.
2020. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha úgy nem táncolsz, hogy el sem mész, az nem gáz.
2020. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát annyit megtehetsz érte hogy elmész abban nincs semmi és ki lehet bírni, viszont ha nem akarsz táncolni azt azért tisztázzad a pároddal. Én voltam úgy esküvőn hogy tudta a barátnőm hogy nem szeretek táncolni, nem is akarok, és nem is fogok, és ezt előre meg is beszéltem vele kb 3 hónappal mégis hiszti lett belőle. (bár ez egy extrém eset mert ő nagyon önző és értetlen volt) A lényeg hogy ne az esküvőn tudatosítsd vele hogy 'bocs de nem'.

Viszont ha megoldhatod szerintem ne menj el ha nem éreznéd jól magad. Gondolom párod sok sok ismerősével először találkoznál és ez egy rossz emberi szokás hogy furának könyvelnek el azért mert nem tartasz a többséggel. Hiába vagy olyan amilyen, lehet hogy egy számodra kényelmesebb élethelyzetben lenne előnyösebb bemutatkoznod ezeknek az embereknek.

2020. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem gáz, ha nem táncolsz.

Az sem gáz, ha nem mész el. Beszéld meg a pároddal, mert lehet, hogy nem esne neki jól, ha egyedül kéne lennie.

2020. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
82%
Nem gáz, de én nem hagynám ki csak azért , mert nem az én rokonaim/barátaim, hanem a páromé.
2020. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ember, annyiféle válasz van erre a kérdésre, mást mond erre egy társaságkedvelő, meg mást egy introvertált személy.

Szerintem ha ennyire nem akarsz menni, ne menj. Van akinek friss kapcsolatban is belefér, hogy idegenek esküvőjén részt vesz, van akinek nem. Nincs baj egyikkel se.

Ha normális ember a párod, megérti. Mindenki kibír egy délutánt/estét a párja nélkül, kivéve a kapcsolatfüggők.

2020. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Ezt neked kell eldönteni, de semmibe ne kényszerítsd magad amibe nem akarod.

Én sem szeretek táncolni, nem is szoktam de mindig vannak akik ezt nem fogadják el, erőltetik és csodálkoznak hogy begurulsz...


Azt tudom javasolni, ilyen köztes megoldásnak vagy arany középútnak, hogy kísérd el a párod a szertartásra de a lagzira már ne

2020. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!