Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyecsketánc? De hogyan ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyecsketánc? De hogyan ?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva lesz az esküvőnk, de nekem annyira bot lábam van, hogy képes vagyok az egyikkel a másikban megbotlani, sosem tudtam táncolni, még a ritmusra jobbra-balra lépkedés sem megy. Eléggé tácikálós családba házasodom, minden apróbb rendezvényen, ünnepnapon táncolnak ilyenkor pedig nekem is muszáj hiába mondom, hogy nem tudok. Ráncigálnak jobbra balra, nagyon kellemetlenül érzem magam közben, egyrészt azért mert béna vagyok másrészt pedig szociális fóbiám van aminek eredményeképp rosszul vagyok attól, ha néznek, vagy hozzámérnek többen. Nem is tudom, hogy mit fogok csinálni az esküvőn. Hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet úgy, hogy ne kelljen táncolnom ha a lábam eltörése nem megoldás?

2020. aug. 1. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nyugi, addigra a legtöbb pasi tök részeg lesz, a másik meg csak taperolni akar, ha már fizetnie kell.
2020. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Legyetek rendhagyóak! Csináljatok férjecsketáncot.
2020. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell ilyen nagy esküvőt tartani, ha szociális fóbiád van. Erre hogy nincs tekintettel senki?
2020. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ájulást tettetsz. :D
2020. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz nagy esküvő, sőt inkább kicsi csak 2 részletben. Mivel mi nem éreztük úgy, hogy szeretnénk sok embert ezért csak a legszűkebb családot hívtuk meg összesen 24-en leszünk. Viszont anyósom úgy gondolta, hogy megsértődne a tágabb család ezért rendezett egy 2. lagzit ahova meghívott 40 embert akiknek a negyedét ismerem talán. Tehát valójában nem a mi igazi esküvőnkkel van a baj hanem a 2. lagzival, ahol szinte biztos vagyok benne, hogy be fogok pánikolni aminek sosincs jó vége. Belegondolok és már most görcsben van a gyomrom.
2020. aug. 2. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

5.


Na, azt a másodikat majd szépen ellógod valahogy. Nehogy már az öreg sárkány döntsön helyetted. Férjed hol van ilyenkor? Én nem hagynám ezt az anyámnak - az más kérdés, hogy ő nem is vinne bele egy szociális fóbiás embert ilyen második nagy hacacáréba, csak mert... "CSAK".

2020. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Második lagzi? Viccnek elmegy, a valóságban sértés a meghívottaknak.
2020. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Egy lagzinak sem kötelező eleme a menyecsketánc. Lehet enni, inni, beszélgetni. Ha nincs tánctér, senki nem várja el tőled, hogy táncolj.

Ha a férjed nem ragaszkodik a második lagzihoz, akkor felejtsétek el. Nem lehet erőltetni, hogy jól érezzétek magatokat, és nincs is értelme, ha a násznép nagy részét nem ismeritek. Ha a párod nagyon szeretne nagy, táncos lagzit, kössetek kompromisszumot. Legyen egy betanult tánc amit ti ketten adtok elő, vagy ahogy előttem írták, a vőlegény táncoljon mindenkivel menyecske tánc helyett. Ha valaki felkér, udvariasan köszönd meg és nyugodtan utasítsd vissza.

2020. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Fú, szerintem álljatok a sarkatokra, és különüljetek anyóstól, ahogy csak lehet.


Már most rendesen beleszól az életetekbe, rendez második lagzit, mert neki úgy tetszik, mi lesz még itt később?

2020. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen menyecske tánc, emnyi.Anyós jogy jön ahhoz, hogy szervezkedjen a Ti esküvötök kapcsán ? Elég durva. A másik, ha anyóst így hagyjátok beleszólni, még nem értetek meg a házasságra és anyós okoz még Neked problémát bőven.
2020. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!