Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsú / legénybúcsú:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsú / legénybúcsú: neked volt, vagy tervezed, hogy lesz? Vagy nem akarsz ilyet?

Figyelt kérdés
Akinek már volt lánybúcsúja vagy legénybúcsúja, illetve akinek lesz, meséljen a programról! Köszi!
2020. aug. 17. 22:20
A kérdező szavazást indított:
Nekem volt legénybúcsúm
Nekem volt lánybúcsúm
Nekem lesz legénybúcsúm
Nekem lesz lánybúcsúm
Nem akarok magamnak legénybúcsút
Nem akarok magamnak lánybúcsút
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig amiken voltam lanybúcsún,mind erőltetett volt és a menyasszony se mindig élvezte. A hülye játékokról nem is beszélve,pl szerezd meg egy idegen srác gatya címkéjét meg gyűjts be puszikat.. ez olyan gyerekes szint.. persze lehet szolidabb is,valaki csak beül a barátnőivel inni egyet vagy tartanak egy csajos estet,de a spontán dolgok sokszor a legjobbak. Erőltetni nem kell,főleg ha a csajok egyet se értenek. A legény búcsúk is inkább szólnak a haverok szórakozásárol,mint a vőlegényrol..
2020. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a karantén alatt volt, messenger videochat formájában :D osszeultunk a lányokkal, mindenki maga elé vett valami alkoholt meg nasit, a ferjismereti tesztet megcsinaltuk és nagyon jól esett beszélgetni és kicsit kizokkenni abból a nyomott hangulatbol, amit hozott a koronavirus-helyzet... :)
2020. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaha is férjhez fogok menni ebben az életben. Annyi lesz csak ,hogy elmegyünk wellnesezni és kész. Nem kellenek az ilyen szánalmas szar feladatok. Minek??
2020. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt lánybúcsúm, a férjemnek se volt legénybúcsúja. Se gagyi feladatos, se visszafogott formában. Abszolút nem láttuk értelmét és szerencsére mindenki tiszteletben tartotta ezt.
2020. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lehet, hogy lett volna, közös bulizás a párommal és azokkal a barátokkal, akiket nem akartunk meghívni az esküvőre, mert még vagy 60 főről beszéltünk volna pluszba, a párok és a gyerekek miatt. Covid miatt 4 fős esküvő volt, úgyhogy elmaradt.
2020. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt lánybúcsúm és iszonyat jól éreztem magam. Főleg azért, mert előtte sokat beszélgettünk a legjobb barátnőimmel, hogy mit szeretnék és mit nem. Nem volt erőltetett játék, de azért néha előkaptak egyet-egyet holt időben. Pl. amíg az étteremben a kajára vártunk, vagy a vonaton.

Szerintem az a legfontosabb, hogy legyen EGY főszervező, aki mindenféle tekintetben ismeri a menyasszonyt/vőlegényt, így teljesen biztos, hogy nem lő mellé.

Ezen felül nekem az a tapasztalatom, hogy minél többen vannak, minél távolabbi a kör, annál elcsépeltebb, erőltetettebb a buli.

Mi a Balcsin voltunk a két legjobb barátnőmmel. Voltunk hajózni, elvittek Badacsonyba, jeep túráztunk, boroztunk, ettünk, aztán buliztunk, jókat nevettünk, örültünk egymásnak más legény és lánybúcsús társaságokkal. Másnap beültünk reggelizni valahova, strandoltunk, pihentünk, este pedig a tágabb körrel, akik nem akartak erre ennyi pénzt szánni, elmentünk Budapesten bulizni. Megvolt az a szint, ahol imádtam a telefonszám gyűjtéseket, hatalmas poénnak éltem meg és mindenki nagyon partner volt a bulizók közül, szóval én élveztem az egészet.

Én tudtam, hogy 3 napos lesz és azt is, hogy egy szűkebb este (koszorúslányokkal) lesz és egy tágabb. Én szerettem volna így. Volt aki ezen megsértődött, volt aki még így sem jött el, de én eldöntöttem, hogy jól fogom magam érezni és így is lett. Hálás vagyok a barátnőimnek, hogy megszervezték és hogy maximálisan figyelembe vették az ízlésemet és a kéréseimet!

2020. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Kettőn voltam korábban, borzasztónak éreztem mindkettőt, alig vártam, hogy haza lehessen már menni. Meg felhajtást sem akartam, nem változott semmi attól, hogy aláírtuk a papírt.
2020. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerveznek, a legjobb baratnok lesznek ott meg egy-ket rokon nő. Szerintem igy szűk körben jo lesz, mert ok tenlyeg kozel allnak hozzam es szivesen toltom veluk az estém.
2020. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jövőre lesz az esküvőm, szeretnék lánybúcsút, de csak úgy, hogy összehívom a barátnőimet, és vagy valaki lakásán, vagy nálunk iszogatunk és beszélgetünk.

Nem szeretnék táncosfiúkat, vagy ilyen mindenféle más férfiak bevonásával elvégezendő feladatokat. Nem is vagyok ilyen alapból sem, meg a vőlegényemet sem szeretném ilyenekkel megalázni.

2020. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Max. valami szolidat. Eddig két leánybúcsún voltam, mindkettő házibuli jellegű volt, nem voltak vetkőzős fiúk, se szexuális jellegű játékok, se kuki torta/nyalóka. Kreatív, vicces feladat volt pár, de a menyasszonynak is tetszett. Pl. a megadott alapanyagokból kellett valami sütit összedobni, majd az eredményt átvinni a pár házzal arrébb lakó anyósjelöltnek kóstolóba. Na ezen jókat nevettünk, főleg hogy az anyósjelölt is vette a lapot. :))

Hasonló jellegűt tudnék én is elképzelni. Nem szeretnék se több napos külföldi utat, se egész este kóricálni a belvárosban egy hülye szalaggal és mindenféle sittest és drogost leszólítani...

2020. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!