Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csináljak az esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az esküvőn?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek egy rokonom esküvőjére, de a jegyeseken és a szüleimen kívül nem is merek ott senkit, nyilván ők is a rég nem látott ismerősökkel lesznek elfoglalva nem velem. Közölte a rokonom, hogy csak 5-6 évesek és bőven 25 pluszosok lesznek az esküvőn, én még csak 16 vagyok és senki nem lesz ott a korosztályomból, na meg szinte mindenkinek lesz ott ismerős, barát, nyilván nem barátkozni mennek. Táncolni egyedül nem igazán merek, nem tudom mit tudnék csinálni egyedül órákon keresztül, tudotok valami elfoglaltságot?

2020. aug. 20. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Eszel, iszol
2020. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz, egy ideig jó csak azért délutántól egészen másnap reggelig nem biztos hogy tudok enni🤣
2020. aug. 20. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ordítozol a szesztől, ritmusra hányod a vodkanarancsot, magadra tekered az asztalterítőt és begurulsz egy bokor alá, ilyesmi.
2020. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Attól, hogy 16 vagy még beszelgethetsz a nagyobbakkal. Gondolom nem vagy értelmi fogyatékos. Ha lesz vacsora akkor az asztalnál levokkel is tudsz beszélgetni.
2020. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezen ne parazz, par evvel idosebb vagyok nalad de tolem is idosebbek voltak eskuvon kb 10 evvel de jol elbeszelgettem, elbuliztunk együtt. Hogyha csak nem bunko ott az osszes ember akkor nem lesz gond.
2020. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nyomkodod a mobiltelód. Tényleg piszok unalmas tud lenni egy esküvő, ha nincs kivel szóbaállni. De a 25-ös korosztállyal már kijöhetsz.
2020. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet azért barátkozni esküvőn, főleg ha olyan az ültetés. Akit mellétek ültetnek, meg kell kérdezni, honnak ismerik a párt aztán ezen a vonalon el lehet indítani valami beszélgetést.
2020. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tancolhatsz a szuleiddel, en is azt csinaltam, nemreg en is igy jartam, hogy alig ismertem a nasznepet, mondjuk nekem a nővérem is ott volt. A 25 eves korosztallyal meg még biztos talalsz temat, meg az eskuvorol is lehet beszélgetni.
2020. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!