Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt olyan nálatok,hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan nálatok,hogy csak vacsorára (lagzira) ment el valaki,de a szertartásra nem?

Figyelt kérdés
Nálunk az egyik baráti pár közölte,hogy csak a vacsorára tudnak eljönni,mert a párjának akadt valami munka. Én ha meghívok valakit, mindkét eseményre várom,mivel nem állnak közel hozzánk,ezért úgy gondoljuk,csak kamuztak valamit,mert több sebből is vérzik ez az érv. Párommal azon gondolkozunk,hogy megírjuk,így akkor nem kell jönni. Vagy csak nekünk problémás ez? Más lenne persze,ha idősekről lenne szó.. hozzá tenném, vállalkozó, tehát kb úgy alakítja a munkáját,ahogy szeretné,az időpontot pedig már hónapok óta tudják. Nálatok volt,aki így ment ? Mit szóltatok hozzá?

2020. aug. 27. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szertartás után csak egy szűk körű vacsora volt, nem lagzi. A férjem gyerekkori barátjának a felesége orvos, már hetekkel korábban szóltak, hogy aznap ügyelnie kell, az étteremtől néhány percre lévő kórházban. A szertartás kb fél órányi távolságra volt, oda nem jött el a nő, csak a vacsorára "ugrott be", majd kaja után elsőként távozott. Mivel csak tizenpár vendég volt, meg a gyerekkori barát felesége (akivel én kb 3x találkoztam korábban), így nem szóltam semmit, de ha csak egy random vendég lett volna, lehet, hogy szóltam volna. A férjem mondjuk nem értette a problémámat.
2020. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Pont nem érdekelne hogy hányan tolonganak a szertartáson, valahol legyen ott hogy emelje az est fényét, a hiányzó részt megnézhetik videón.
2020. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, örülnék hogy legalább a vacsira és a bulira eljönnek. Valahol ez is egy figyelmesség, hiszen mondhatná azt, hogy egyáltalán nem tud/akar jönni. Nálunk olyan volt, aki már előre jelezte, hogy a szertartásra eljönnek, de a vacsira már nem maradnak. A csaj 8+ hónapos terhes volt. Volt még egy ugyanilyen korú kismama, ők simán ott voltak végig, amikor elfáradt, felment pihenni a szobába és kész, a férje bulizott tovább. Ki így ki úgy érzi, nem a mi tisztünk eldönteni, megértjük hogy nem körülöttünk forog mindenki világa. :) Örültünk, hogy legalább a szertartáson ott voltak.

Voltunk egy másik esküvőn idén, ahol egy család nem jött el a szertartásra (másik esküvőn voltak), a vacsora kb. felénél estek be. Nekünk csak azért volt fura, mert velük ültünk egy asztalnál és így a vacsi fele félig üres asztalnál telt. Aztán némi buli után vissza is mentek a másik esküvőre. Alapvetően azt mondanám kedvesek, hogy legalább megmutatták magukat, de ugyanakkor picit fura is ez a ketté szakadás.

Szerintem a kelleténél ne akadjatok fenn ezen jobban. A ti napotok, az a lényeg, hogy TI ott legyetek! Ne hagyjátok, hogy beárnyékolja ezt a vendégek variálása. Aki jön jön, aki nem nem. Nyugalom! :)

2020. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fordítva hallottam,valakiket csak az esküvőre hívtak,lagzira nem. Pl szomszédunk esküvöje,falun ha olyan a pár templomira elmennek +30-50fő. Őket szokás helyben megvendégelni.

Most lesz hugomé,vőlegény rokonsága pesti,(mi borsodban lakunk)úgy tett az anyukája páran nem jönnek majd be a templomba....mert ők nem vallásosak. Anyukáju p...ját szerintem alapvető tisztelet fél órát csendben űlni. Minthogy enni aztán a szertartádt kihagyni,de enni bulizni megint .

2020. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Covid miatt nem tartottuk meg, de nekem volt egy barátnőm, aki pont aznap érkezett volna haza repülővel. Úgy volt kitalálva, hogy a vacsora végére beesik a mi szobánkban lezuhanyzik + átöltözik és jön. Engem nagyon meghatott, hogy még ezt is bevállalta azért, hogy ott tudjon lenni az esküvőmön.
2020. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!