Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre elég ha csak tortát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre elég ha csak tortát osztunk a vendégek között és lesz sor meg kóla?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 10:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
hát ha maximum egy órásra tervezed a lagzit, akkor teljesen elég
2020. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Persze, csak szóljatok előre, hogy a dress code papucs meg susogós mackó.
2020. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sor melle kene valami mas alkohol is, nem mindenki szereti a sort, legyen mondjuk rose bor, az talan szelesebb korben kedvelt, ahogy a kolat sem igy en amelle is tennek inkabb meg valami gyumolcslet, pl almale, az eleg altalanosan kedvelt ital szerintem, barki megissza, a kolat nem biztos.
2020. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
En alkoholt sem osztanek. Csak torta meg csapviz. Es az egeszet 1 kozparkban.
2020. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Eleg kommerszen hangzik, de jo ha nektek ez jon be, akkor persze. Gondolom a csalad is hasonloan gondolja.
2020. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem, miért kell esküvőt tartani, amíg nincs meg a lagzira az anyagi keret. Ez így gyér. Gyatra.
2020. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

#4

Torta?? Kenyér már nem is megfelelő??

2020. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a sör már sok is ide.
2020. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mármint más süti nem lenne, csak torta, vagy semmilyen kaja nem lenne csak torta?

Ha tényleg csak torta, akkor max egy egy-két órás állófogadást szerveznék. Sör mellett kínálnék pezsgőt, esetleg bort, a sört sokan nem szeretik. Meg persze alkoholmentes üdítőket. Szerintem ez így mehet, ennyi idő alatt senki nem hal éhen.

2020. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem valami elegáns a puccos esküvői tortát sörrel meg kólával fogyasztani :D

Akkor már legyen mellé minőségi pezsgő, alkoholmentes verzióban is, meg gyerekeknek víz/ üdítő, esetleg kis sós pogi, és akkor állófogadás, 1-2 óra múlva meg mindenki megy haza. De egész estére nagyon kevés ez így. Meg konkrétumokat nem írtál, hogy hány ember lenne pl. és milyen tematikájú az esküvő.

2020. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!