Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eljegyzés más esküvőjén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés más esküvőjén?

Figyelt kérdés
A héten lesz a barátnőm nővérének az esküvője. Már egy ideje megvan a gyűrű és szeretném megkérni a kezét, de a megfelelő pillanatot keresem. Ott lesz az egész családja, csinin fel leszünk öltözve, lesz fotós is, aki megörökíti. De nem túl klisés? A pár nem lesz mérges, mert 5 percig nem az övék a rivalda fény, nem?

2020. szept. 6. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Túl klisés, ne csináld
Romantikus, szerintem vágj bele
138 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
99%
Ne csináld,ez a buli a friss házasokról szól.
2020. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson, ez a házasulandók napja, nem illik ellopni az ő ünnepüket.
2020. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
98%
Ha azt akarod hogy a sógornőd egy életre megutáljon, csak csináld
2020. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
98%
Nem illik, ellopjátok a show-t.
2020. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
100%
Ne az esküvőn
2020. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
97%
Mennyasszony kifog csinálni. Mosolyogni fog, de onnantól nem leszel élő ember a számára. Ilyet tilos csinálni, borzasztóan illetlen és suttyó dolog.
2020. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most felejtsd el!

Egyrészt pofátlanság a friss házasok eseményén ellopni a show-t, másrészt a barátnőddel szemben is problémás lehet.

Én megmondtam a páromnak, hogy ha nyilvános eseményen kéri meg a kezem, akkor NEM-et fogok mondani, nem mindenki szeretné, hogy rengetegen tanúi legyenek az ilyen intim pillanatoknak.

De még ha ti a pároddal szeretitek is az ilyen felhajtást, akkor is tiszteletlenség MÁS esküvőjén meglépni ezt a dolgot.

Mindenképp konzultálj a sógornőddel, mielőtt bármit is csinálsz.

2020. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még nem is hallottam. Ez hogyan jutott eszedbe egyáltalán kérdező, meg miből gondoltad egy percig is, hogy jó ötlet?

Ne azért ne csináld, mert "klisés". Ilyet egyszerűen nem csinál normális ember. :D Ez a sógornőd esküvője bakker, ne rólatok szóljon már.

2020. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%
A friss házasok az esemény célpontjai, nem ti. Illetlen dolog lenne. Ha flancos eljegyzést akarsz, rendezz magadnak, ne furakodj be más ünnepébe.
2020. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 Hellmano ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz, hogy jutott tényleg egy ilyen az eszedbe? :D Ilyen szerintem még nem volt és nem véletlen, hogy nem volt, mert ilyent nem lehet tenni. Nincs rá írásos szabály, de ez illetlenség és nem etikus.
2020. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!