Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy éreztétek magatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztétek magatokat a saját esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Épp a sajátom előtt állok, ezért érdekel, hogy más emberek hogy élték meg ezt a napot. Írjátok meg azt is, van-e olyan dolog, ami hiányzott vagy másképp csináltátok volna azon a napon :)

2020. szept. 7. 14:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha visszamehetnék az időben, nem törném el a lábam 2 nappal az esküvő előtt :D Alapból laza esküvőnk volt, egy jó buli a barátainkkal, de én sose görcsöltem rá a témára, sőt, alapból sose voltam házasságpárti szóval nem őgy álltam hozzá, hogy tökéletesnek kell lennie, vagy hogy ez lesz életem legszebb napja.. Így is jól éreztem magam, amennyire tudtam, de jobban élveztem volna, ha nem fájt volna ennyire minden :D
2020. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Rosszul. Ha visszamennék az időben leszarnám mindenki kisstílű igényeit és magunkra koncenteálnék.
2020. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon rosszul, biztos nem csinálnám meg mégegyszer.
2020. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
rosszul. hagytam, hogy beleszóljanak, átszervezzék, mindenki h.lyesége fontosabb volt, mint a saját elképzelésünk. Nagy hiba volt.emlékezve rá ennyi jön le:na ezen is túlestünk..
2020. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Jól. Minden úgy alakult, ahogy elképzeltük. Nem voltak allűrjei senkinek.
2020. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Rossz emlék... Olyanok közt voltam egyrészt (a férjem családja) akik megvetnek, lenéznek, átnéztek rajtam és sosem voltam jó amilyen vagyok.

De az én rokonságom is sajnos szét húzó volt. S sajnos a férjem sem vette észre, hogy ő nem azt erősítgeti hogy jóban legyek a családjával, hanem ő is elkülönített engem és ez fájt.

2020. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
#6 remélem azóta elváltál
2020. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondom, hogy rossz volt, de ha újra lenne esküvőm, nem foglalkoznék ennyit a vendégek igényeivel, és sokkal kevesebb embert hívnék meg. Nem a vendégekről kellett volna szólnia az egésznek, hanem rólunk.
2020. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jól, férjem is, én is. 40 fős esküvő volt, csak család, a haverokkal utána csináltunk egy kisebb aftert. Rokonsággal csak a szertartás és az ebéd volt. Tesóm jelezte, hogy ő egy klasszikus lagzinak jobban örült volna, mondtam hogy majd akkor a sajátja legyen olyan, ő meg elfogadta :) Család minimálisan próbált csak beleszólni, az időjárás tökéletes volt, szerintem szép nap volt.

Szerintem lényeg hogy olyat csináljatok, amilyenre ti vágytok :)

2020. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
A mienk jól sikerült. Az esküvőn csak a szoros családtagok (szülők és 1 db testvér)volt jelen. A bulira egyetlen rokon se jöhetett. 35 motorossal repesztettünk át a városon, végül egy rockkocsmában Motörhead zenére ittuk magunkat ájulásig.
2020. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!