Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért béreltetek helyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért béreltetek helyet, plusz intéztétek a kaját az esküvőn?

Figyelt kérdés

Persze, ez rengeteg dologtól függ tudom, de egyáltalán nem vagyok jártas a témában. Nem vagyunk nagyigényűek, ezeket a dolgokat tartjuk fontosnak az esküvőn, minden mást hanyagolnánk: fotós, helybérlés, kaja-pia (svédasztalos, könnyed megoldás, nem a csülök kategória:D), ruha.


Helyszín szempontjából annyi, hogy lehessen táncolni, elférjünk, jó, ha van kinti rész, de nem egy palotára gondolok:D

Nem gondoljuk, hogy az esküvőnk a "nagy nap", ahol majd én menyasszonyként vonulgatok meg ilyesmi, magát a szertartást is 2 tanúval képzeljük el ésviszont látásra:D, viszont szeretnénk házasságot és egy jó bulit a családunkkal, barátainkkal.

Remélem érthető az irány, kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra:)



2020. szept. 7. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a vacsora tavaly 16500 forint volt per fő, nem kellett külön terembérletet fizetni.
2020. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk helyet, szép szabadtéri buli volt, és kézbe fizettük a legpengébb szakácsot, akit ismerünk, hogy nálunk is el tudja követni azt a bográcsos remekművet, ami az egyik komoly védjegye. Nem volt nagy költségvetés, inkább a pia volt drága, meg is többszöröződött a guba, pedig akkora hatalmas vendégsereg tényleg nem volt, csak a család, és az igazi barátok.
2020. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A két legfontosabb kérdés, hogy mikor és hol szeretnétek. Budapesten és agglomerációjában télen 12 000 körül volt a legolcsóbb, de ott a tánchoz pakolták volna az asztalokat és olyan kikötések voltak, hogy nem lehet kocogtatni a poharakat, meg ez és ez a ceremóniamester/dj (?) nem lehet.


Nyáron mi nem találtunk 16 000 forint alatt étteremben, és azt számoltuk, hogy mivel amúgy a termeket, amiket néztünk, nem bútorral adták ki 50-120 ezer körül (a legdurvább a nagykovácsiban lévő kastély volt, ott 6-7 millió körülre jött volna ki az esküvő), ezért nekünk nem érte meg ilyen helyen foglalni.

2020. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az étteremben, ahol tartjuk 12000 Ft/fő a kaja, a terembérlésért külön nem kell fizetni.
2020. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A laza, hasonló irányvonalú esküvőnk 3,3 millió forintból jött ki mindenestől. Mi 3,5 milliós keretet irányoztunk be, így ezt teljesítettük.
2020. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi elég lazára vettük, 500.000-ből kijött. Béreltünk egy szimpatikus helyet, a díszeket mi csináltuk, összeboronáltuk a két család összes értékelhető kézügyességű tagját, és összeraktuk, ételt hozattunk, de svédasztalosan, nem volt ültetett vacsi, így nem dobtunk ki kaját. Béreltünk hozzá étkészletet, meg ilyen cuccokat.

Ruha egy nagyon szolíd darab volt, vettem egy fehét koktélruhát, mert nem bírom a hercegnő göncöt, a szalagavatómon bőven elég volt belőle. Fotós barát volt, csokrot én kötöttem, mert a virágos az utolsó pillanatban visszamondta, hogy mégsincs olyan, amilyet akartam, rá akart tukmálni valamit, ami nagyon nem én vagyok. Ráb.sztam a telefont, megoldottam én.

A pia nem volt olcsó, de az egyik rokon tudott szerezni nagyker áron. Nem volt nagy esküvő, család és a jó barátok, semmi muszájmeghívniőtis lacafaca.

2020. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!