Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor, mennyi idő után éreztét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, mennyi idő után éreztétek azt, hogy ő az akivel le szeretnétek élni az életeteket?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Kb. 3 hónap után. Most leszünk egy évesek, remélem lassan megkéri a kezem:D
2020. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin tudtam, hogy ő lesz a férjem, de mi ismertük egymást évek óta. 22 éve volt az a randi, most is imádom. 😊
2020. szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

23 év. Ennyi idősen jöttem rá, hogy imádom magam, és nem kell senki sem, hogy boldog legyek 😊

Azóta persze pont kapcsolatban vagyok, 5 év 🤔💞

2020. szept. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első randi után. ☺

Az érzés kölcsönös volt, 6 hónap után megkérte a kezem, egy évvel később házasodtunk. Azóta eltelt 18 év, és még mindig így érzem. 😍

2020. szept. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
elso randi. ket ev után hazasodtunk. most varjuk az első babát 4 evvel később.
2020. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyjából 2 év után. Mindketten nagyon erős személyiségek vagyunk, ennyi idő kellett, hogy összecsiszolódjunk teljes mértékben és tudjuk kezelni a "két dudás nem fér meg..." efektet. :D
2020. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Összeköltözés után pár hónappal (kb másfél éve voltunk együtt). Nyilván a nagy rózsaszín ködös szerelem és rajongás előtte is megvolt, de mindketten nagyon független emberek vagyunk akik a saját céljaikat kezelik prioritásként. Amikor összeköltöztünk és továbbra is olajozottan, problémák, viták nélkül működött az adta meg ezt a végső megnyugvást, hogy igen, le tudunk együtt élni egy életet.

Egyébként érzésre minden párkapcsolatomban megvolt a "vele akarom leélni az életem" dolog. Máshogy nincs is értelme egy kapcsolatnak. De csak a rózsaszín ködre nem szabad hagyatkozni, objektív bizonyíték alapján is kell mérlegelni, hogy valóban működhet-e hosszú távon. Attól, hogy szerelmes vagy valakibe még egyáltalán nem biztos, hogy működni is fog 1-2 év múlva. Ehhez előbb megfelelően ismerni kell a másikat.

2020. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első nejemmel egy munkahelyen dolgoztunk, nem randiztunk, hiszen házinyúlra nem lövünk. Elmentem katonának, amikor leszereltem első találkozásunknál meghívtam randizni, fél évvel később megkértem a kezét, újabb félév és összeházasodtunk. Hat évig voltunk együtt.

Második nejemet neten ismertem meg. Mivel távol laktunk egymástól hetekig csak leveleztünk, cseteltünk, utána is 1 - 2 hetente randiztunk, jellemzőn csak pár órányit, néha hétvégéket. Fél év után költöztük össze. Egy év múlva kértem meg a kezét. Házassággal vártunk még egy évet, mire jött a szertartás 4 hónapos terhes volt. 16 éve vagyunk együtt.

2020. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20 év után.
2020. szept. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 hónap után (ez 17 éve volt)
2020. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!