Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a dekoltázs még rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a dekoltázs még rendben van?

Figyelt kérdés

Párom szerint túl sok.


[link]


2020. nov. 18. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Rendben van
Sok, kirívó
89 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Amennyiben a menyasszony szeretné mindenkivel tudatni, hogy képes lesz egy gyermeket szoptatni akkor nagyon rendben van. Amennyiben nem ez a célja akkor szerintem tök fölösleges az egész násznépnek megmutatni a csöcseit.
2020. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Szimplán szeretnék jól kinézni az esküvőmön majd. Párom szerint kicsit ribis, szerintem viszont teljesen jó.
2020. nov. 18. 19:12
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

Kicsit sok szerintem.

N

2020. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is teljesen jó. Elég vadító, de még nem vulgáris. Pont annyira hogy ne legyen unalmas. Nekem tetszik.
2020. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, sportos, feszes testem van. Miért kéne főleg majd nyáron egy mindent teljesen eltakaró öregasszonyos ruhában férjhez mennem? 😀 Büszke vagyok az idomaimra, szerintem így leszek gyönyörű.
2020. nov. 18. 19:17
 6/32 anonim ***** válasza:
54%
#5 Akkor meg? Teljesen igazad van.
2020. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Akkor mi a kérdés? Te már döntöttél. Sok Boldogságot 😊🥂
2020. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem minek teszed fel a kérdést ha el van döntve, de azt sem, hogy minek akarod a násznépet vadítani. Eközött és az "öregasszonyos" ruha között van még néhány átmenet.


Láttam már jópár tucat mellet ruhában és aztán anélkül is, a te csöcseid messze vannak a sportos/feszes kategóriától.

2020. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
Konkrétan a képen látható dekoltázs elég ordenáré, de lehet, csak azért, mert be van hízva a nő rendesen. Én a visszafogott elegancia híve vagyok, azt nem bánod sem ma, sem 50 év múlva, egy ilyen ruhát megbánhatsz már jövőre is.
2020. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
1%
Uram isten ezek a fanyalgók. :D Nevetségesek vagytok.
2020. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!