Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a dekoltázs még rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a dekoltázs még rendben van?

Figyelt kérdés

Párom szerint túl sok.


[link]


2020. nov. 18. 19:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem teljesen hülyék vagytok. 😃
2020. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
98%
Ha neked tetszik, akkor persze mondanám, hogy az a lényeg. Viszont a leendő férjednek nem tetszik, az ő véleménye miért nem számít? miért vagy fontosabb személky az esküvőtökön, mint ő? Ez nem csak a te napod, hanem a kettőtöké. Kompromisszumot kötnék. Nem csak végletek vannak, ergo nagyon kivágott és öregasszonyos, hanem lehet annyit mutatni és úgy hangsúlyozni a szép idomokat, ami neki is tetszik, elvégre mégis csak hozzá készülsz férjhez menni, nem az a lényeg, hogy az instán, faszbukon majd kapjad ezerszám a lájkokat, hanem hogy az az egy ember "lájkolja" élőben a kinézetedet, aki ebben a szituációban számodra a legfontosabb kellene legyen. Értem én, hogy álomruha, álomdekoltázs, álomesküvő, de ez még mindig nem csak a menyasszonyok nagy napja, hanem a vőlegényeké is. Kompromisszum. Később a házas éveitek alatt is jól fog jönni, ha gyakorlod egy kicsikét, vagy nem kell majd túl sok évfordulóval vesződni...
2020. nov. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
3%

Szintem még teljesen rendben van!

F

2020. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
48%
Ez undorító, főleg egy menyasszonynak. Nem kell függönyben férjhez menni, de ebből majdhogynem kibuggyan az egész melle. De nem tudom, miért kérdezted, szerintem ez ízléstelen..
2020. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egy alakkövető, sellő fazonú ruha tetszett, hasonló stílusúakat mutattam a férjemnek, és azt mondta, hogy nagyon kihívónak tartja, nem szeretné, hogy olyat vegyek. Nekem nagyon tetszett, szépen kiadta volna a popsit (amire én is büszke vagyok azért, valljuk be), de mivel a férjem véleménye számított, nem akartam olyan ruhában hozzá menni, amit ő nem tart helyénvalónak.

Szóval igazából itt nem a gyakorisok válasza számít, hanem a férjedé. Vele kell kompromisszumot kötni. Én is választottam egy másik ruhát, ami mindkettőnknek tetszett, szóval nem "öregasszonyos" zsákruhában mentem férjhez... de azért egy esküvő nem arról szól, hogy a menyasszony megmutassa ország-világnak, hogy ő mekkora bomba, és irigykedjen mindenki a férjre...

2020. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem beleférne, láttam ennél vadabb ruhákat is, de ha a férjnek sok, akkor tuti nem fér bele.


Amúgy a férfiaknak nem szabad megmutatni a ruhát...

2020. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Utolsó, én nem konkrétan a ruhát mutattam meg, hanem a fazontípusokat mutogattam neki. Azért nem szerettem volna nagyon mellé lőni, hisz neki akartam tetszeni. :)
2020. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Szerintem tök jó
2020. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a mostani divatos ruhákat elnézve (daalarna, norasarman, belavari zita, stb.) ez egy kifejezetten szolid darab. Azt látom mindenütt, hogy a menyasszonynak kint a köldöke, a háta, a mellbimboját néhány db. Csipke virág takarja, valakinek épphogy a bugyija nincs kint, mert full átlátszo az egész. Én igent mondanék rá a helyedben, ha szép dekoltázsod van, illetve ha a hétköznapokban is hangsúlyozod. :D
2020. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te el vagy tévedve. Az öregasszony es a kirívó között létezik egy elegáns, szexis, de nem közönséges átmenet is.

Tehát ha a véleményemet kérdezed szerintem nem is azzal vana baj ha kicsit nagyobb dekoltázs, hanem azzal hogy konkrétan a menyasszony fél melle ki van a ruhából. Ez számomra inkább átmegy a közönséges kategóriába.

De valóban a párod véleménye a fontos, az hogy mi itt a gyakorin mit mondunk teljesen mindegy.

2020. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!