Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátnak mennyi pénzt adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnak mennyi pénzt adnátok nászajándéknak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
30 vagy 50 ezret. Attól függ, hogy állok anyagilag. Apám anno a barátja esküvőjén 50-et adott. Nekünk nagy pénz volt, most is az lenne. Ha valaki többet is adott, márpedig sokan adtak többet, lelkük rajta, mi ennyit tudtunk nélkülözni.
2020. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10-20ezret.
2020. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2évvel ezelőtt voltam utoljára esküvőn,60ezer ftot adtam. De ez mindenki pénztárcájától függ mennyit tud nélkülözni. Egy barátság esetén főleg,nyilván nem a pénzért hívtak meg.
2020. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20ezret adtam idén szerintem ez pont elég volt.. van aki 200at, sőtt az egyik nemzetközi revizorként dolgozó Belga srác 1milliót adott...
2020. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Édesapukám esküvőjén egy esernyőt kapott amit ha kinyitott ott lógtak a tízezresek, ötezresek. Nagyjából 80e forint, de közös ajándék volt két baráttól, szóval gondolom olyan 40e forint. Attol függ mennyire jó barát, gondolom.
2020. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem illik adni legalább 1,5-szeresét a fogyasztásnak, legalábbis én a szüleimtől így láttam, úgyhogy egy személyre 30-50 ezer forint között számolok.
2020. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minimum illik annyit amennyiért eszel és iszol. Mivel nincsenek barátaim akik méregdrága esküvőt tartanának ezért kb 30 ezret, ha többet tudnék nélkülözni akkor is max 50 ezret. Túlzásokba azért sem esnék, mert bár megtiszteltetés ha még hívnak, de ne a sok pénz miatt hívjanak hanem azért mert szeretnék hogy ott legyek.
2020. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mi megtehetjük, és tudják is, hogy megtehetjük. 60-70e.t adtunk az utóbbi 2 évben, 2 felnőttre
2021. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én voltam lánybúcsún, ott is fizettem elég sokat. Sütöttem süteményt az esküvőre (ez Budapesten kevésbé szokás), segítettem dekort készíteni, és helyi esküvő volt, viszonylag low budget. Mi azt hiszem 30 ezret adtunk kettőnkre, meg némi pénzt a menyasszonytáncnál is bedopott párom. Szállást szerencsére nem kellett intéznünk. Viszont 2 hónappal hamarabb szóltak, szerintem ilyenkor nem elvárható az, hogy az ember rengeteg pénzt adjon neki hirtelen. És az, hogy süteménnyel bajlódtam, meghívót hajtogattam, az sokat jelent (legalábbis számomra).
2021. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!