Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 literes, vagy kisüveges? Me...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 literes, vagy kisüveges? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Jövőre tervezzük a lagzinkat, egy étteremben. Korlátlan italfogyasztás van a csomagban. Ez úgy néz ki, hogy az 1-2literes üdítők, vizek fel vannak pakolva az asztalokra, és ezeket pótolják, ha elfogynak. Az étterem szerint, ez beleront a dekorációba.

De van olyan lehetőség is, hogy kisüveges üditők vannak, és azokat a pincérek hozzák kérésre. Viszont ez +1500ft/fő. 150embernél, ez több mint 200ezer ft +!

Ti melyiket választanátok?

Vagy vendégként mennyire zavarna, ha magadnak kellene kiönteni az üdítőt?



2020. dec. 2. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem zavarna. Sőt engem az zavarna ha az étél kihordásán kívül is állandóan ott "téblábolna" a pincér. Lehet hogy belerondít de 2 feles után már senkit nem fog érdekelni hogy üdítős flakon van az asztalon. 200 ezer meg sok pénz.

A legutolsó esküvőn is így volt, szép kis étterem volt, nekem fel se tűnt mert azt hittem ezt így szokták.

2020. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kényelmesebb, ha kint van az asztalon. Volt olyan, ahol nem volt kapacitás az ennivaló mellett az italt is kihordani és ezért sokat vártam a vizemre.


A pincérek jobban oda tudnak figyelni, ha kevesebb dolguk van.

2020. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy rontaná a dekorációt? Szépen kell elrendezni a flakonokat és kész. Egyébként meg a vendégek is jobban örülnek a nagy kiszerelésnek, mert nem kell folyamatosan pincért hívogatni.
2020. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány üveg nem ér meg plusz 200at. Ha ennyire zavar a látvány, akkor kérjetek limonádékat, az szép ízléses kancsóban is.
2020. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Literes üveg eltakarja a szemben ülőket.

Azt nem szabad.

Kis üvegeseket és az asztalra.

2020. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés ember foglalkozik a dekoracioval eleve. Ha nincs felesleges 200 ezretek akkor hagyjátok a kisuveges témát ;)
2020. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Persze, nem olyan szép, de ez pontosan addig számít, amíg megérkeznek az emberek és még minden érintetlenül van az asztalokon. Vendégként kifejezetten utálom, ha a pincérre kell várnom, ha csak innék egy pohár vizet. Plusz nem is tudom, milyen ital van a "választékban", mit kérhetek és mit nem, jobban szeretem, ha ott van az asztalon és töltök magamnak, ami tetszik. Nekünk kis esküvőnk volt, egy félreeső asztalon volt az összes ital, aki szomjas volt, felállt és kiszolgálta magát. Senki nem panaszkodott.
2020. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elég praktikus vagyok. Számomra az nem egy érv, hogy valami "rontja a dekorációt". Legalábbis nem elég erős ahhoz, hogy többszázezret ráfizessek miatta. Ha nagyon zavar, hogy hogy mutat, akkor az üvegek helyett szolgálják fel kancsókban, az jobban néz ki.

Amúgy én kifejezetten azt preferálom, ha magamnak tölthetem ki, mert úgy én döntöm el, mennyit töltök. Plusz a vendégek nem fogják tudi, hogy volt egy másik opció is. A helyedben semmiképp nem verném magam emiatt többletköltségekbe.

2020. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvan nyilván az eleganciája annak, ha a pincér hozza ki az üdítőt, de a legtöbb magyar esküvő annyira nem elegáns, hogy annyira nagyon kínos legyen, ha az embernek magának kellene töltenie. Engem egyáltalán nem zavarna, ha magamnak kellene tölteni, és ilyen árkülönbség miatt nem érné meg.
2020. dec. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem zavaró a nagy üdítő! Környezetkímélő, és gazdaságos.
2021. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!