Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtudják tartani az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudják tartani az esküvőt tavasszal lagzival,ami nem 2tanús??

Figyelt kérdés
Úgy tudom 30-35 fős vendégségről van csak szó. Tavasszal. Megmondom őszíntén most nem sok kedvem van hozzá de muszáj lesz elmennem rá. Lagzit biztosan akar a pár kisebb létszámmal és vacsorával. De nem 100fős lakodalmat.

2020. dec. 29. 23:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
17%

Az akkori rendelkezésektől függ.

Főleg attól, hogy a sok idióta hallgat-e továbbra is

a balliberális propagandára, és nem oltatja be magát.

Minél többen oltatják be magukat, annál rövidebb ideig

tart a zárlat, a vészhelyzet is.

Gyurcsányéknak az az érdekük, hogy minél tovább tartson

minél több legyen a beteg, főleg a halott. Semmi mást

nem tesznek, mint hogy folyamatosan akadályozzák, leszavazzák

a rendelkezéseket, egészségvédelmi és gazdaság segítő törvényeket.


Tehát azt tenném, hogy az összes meghívottamat, minden szerettemet

arra ösztönözném, hogy oltassa be magát, mert érdekemben áll,

hogy mindenkit ott legyen a számomra legfontosabb eseményen,

és ne fertőzzék halomra és halálra egymást a szeretteim.

2020. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
61%

balliberális propaganda? :O Ha valami, akkor a baloldaliak szétaggódják magukat a víruson, az összes baloldali ismerősöm retteg, nem csodálkozok amúgy. Ha olvastál már HVG-t, vagy telex-et, akkor végig a merő pánik áradt a soraikból.


A jobbikosok vették kevésbé szigorúan a korlátozásokat.


Meg a kínai/orosz vakcinától félnek. Ha megnézed, folyamatosan azt mondták a baloldalon, hogy vezessünk be országos kijárási korlátozást, hogy senki nem haljon meg, mit érdekel minket a gazdaság, majd helyreáll, de az idősek...


Nem tudom, hogy milyen médiát olvasol, de érdemes lenne, valami másnak is utánanézni.

2020. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
NEM politizalni jöttem. A politika témába..köszi.
2020. dec. 29. 23:38
 4/31 A kérdező kommentje:
A KÉRDÉSRE ÍRJATOK NE PEDIG Poltikai állásfoglalást..
2020. dec. 29. 23:40
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
De szerinted ezt így decemberben honnan a fenéből tudjuk? Majd tavasszal kiderül.
2020. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Hát nem sok kedvem van hozzá de tudom hogy ez most a mennikellmuszáj kategória. Nagyon kevés az olyan hogy valamit "kell" meg mások mondják meg hol legyek..sőt inkább senkire se hallgatok. De mennünk kell. Eredetileg idén november fele lehetett volna de nem tudták megtartani. Így most gondolom tavasz a cél. Nem küldtek meghívókat csak tudom hogy valamikor lesz.
2020. dec. 29. 23:49
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nyárra van tervezve úgy, hogy idén lett volna de áttettük, gondolván akkor majd jobb lesz a helyzet. De már egyáltalán nem vagyok biztos benne. Úgyhogy ne agyalj ezen, szerintem nem lehet majd megtartani.
2020. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Gonosz tőlem :( de tök mindegy mit remélek titokban.. ugyanis vagy muszáj kibírnom tavasszal/nyáron azt a társaságot amit egyébként csak ilyen alkalmakkor látok hogy: temetés,esküvő..vagy nem. De érdekel mire van több esély. Annyi fix hogy van a párnak pár kb 10-15 nagyon fontos barátja + rokonok tehát lehet 40fő is ha a párjaik élettársaik stb elmennek.
2020. dec. 30. 00:02
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne kötelező elmenned egy esküvőre? Ha én házasodnék, azokat szeretném ott látni, akik velem örülnek, semmiképp sem olyanokat, akiknek akkora kín részt venni egy ilyen fontos eseményen, hogy már hónapokkal korábban reménykednek, hogy elmaradjon.


Senki nem tudhatja, hogy mi lesz tavasszal. Ha nem akarsz elmenni, akkor hívd fel őket és mondd meg, hogy nem szeretnél. Vagy nem érsz rá, vagy a vírus miatt nem mész tömegbe. Nem tudok elképzelni olyan okot, ami miatt kötelező egy ilyen esemény, hacsak nem egy lázadó kamasz vagy, akire ráparancsoltak a szülei.

2020. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal még szerintem sem
2021. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!