Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek kis esküvője (kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kis esküvője (kb. 15-25 fő) volt vacsorával , és/vagy hétköznap/vasárnap volt, hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

Hol tartottátok? Milyen volt a menü? Volt kis bulizás? Fotózás?


Minden érdekelne. :-)


2021. jan. 6. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A polgári pénteken volt, két tanúval, utána elmentünk sütizni.

A templomi hónapokkal később, bár szombaton, de csak 13 vendéggel, utána vacsorával. Volt fotós, aki a szertartáson és az étteremben fotózott, illetve a szertartást követően a templom előtt csinált képeket a nésznépről. Meg amíg a vendégek elmentek az étterembe, mi maradtunk még egy kicsit ketten fotózkodni - tényleg csak kicsit, mert kb 15 perc után elkezdett esni az eső.

A menüt mi állítotuk össze, nagyon rugalmas volt az étterem. Kétféle leves, 3 féle főétel, az italok pedig ki voltak téve egy asztalra, így mindenki ki tudta magát szolgálni (tömény nem volt benne, de összesen 2 pálinka fogyott, lévén egy családi vacsin nem isszák magukat résegre az emberek). Plusz készült az étterem két tálca sós aprósütivel meg pohárdesszertekkel. 6-ra volt lebeszélve a vacsora, lett fél 7 is, mire felszolgálták, majd 8 körül jött a torta. Ehhez az egyhez ragaszkodtam, menyasszonyi tortát mindenképp akartam. Beszélgettünk még kicsit, és 10 körül elindultunk haza. Nem volt bulizás, valami halk zene szólt, ami alapból is szólt az étteremben.

2021. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még csak tervben van, de mi így szeretnénk kb. 20 fővel:

Egy szép, hangulatos étteremben. Ha meg lehet oldani akkor úgy szeretnénk hogy ne tálak legyenek, hanem a meghívóban előre feltüntetett ételek közül lehet választani, amit mindenki megmond esküvő előtt bizonyos meghatározott idővel és mindenkinek az általa választottat szolgálják fel. Mi annyira nem szeretjük a sültes tálakat ezért gondoltunk erre.

Bulizás nem lesz, mert mi (én és a párom) nem szerejük. Ha ti szerettek akkor kevés fővel is lehet hangulatos a buli szerintem. Fotózás lesz.

Nem akarunk hajnalig tartót, csak egy békés, együtt töltött vacsorát.

És csak azokat hívjuk meg akikkel szoros a kapcsolat.

2021. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton délben volt az esküvő a városházán (tizennyolcan voltunk összesen).

Utána pár fotó a városháza előtt, aztán mentünk ebédelni. Étterem különtermét béreltük ki, elegáns volt, hangulatos. Ebéd volt, vegyes tálak, italok, süti. Volt esküvői torta is. Hosszú fehér menyasszonyi ruhában voltam. Tánc nem volt, CD-ről ment halk zene, ami mellett lehetett beszélgetni.

Délután 4-ig béreltük ki a termet, addig beszélgettünk, ismerkedtünk a másik családdal, iszogattunk.

Mi így képzeltük, kicsi volt, családias, meghitt, ugyanakkor elegáns is, és tényleg csak azok voltak ott, akik mindkettőnk életében számítanak.

2021. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :-)


Mi is valami ilyesmit szeretnénk, remélem nekünk is jól alakul majd.

2021. jan. 7. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:

17- en voltunk. Csak szűk család, pár barát. Decemberi esküvő, karácsony előtt tartottuk kicsivel. A házasságkötő terem és az étterem is alapból fel volt díszítve az ünnepi időszak miatt. Karácsonyfa, asztal és egyéb ünnepi dekorációkkal, hatalmas embernagyságú mikulással, odakint pedig hatalmas pelyhekben esett a hó! Nagyon hangulatos volt.

A szertartás közben/ után volt egy kis fotózás, és az étteremben is.

A kaja, ital: mindenki azt rendelt amit akart, utána pedig az előző nap oda vitetett tortákat pusztítottuk:) mogyorós, felete erdő és csokis ízekben, és halkan szóltak karácsonyi zenék, amiket betettek nekünk, cd- t. Tánc nem volt, csak ettünk, dumáltunk, nevettünk:) Imádtuk az egészet!.:) Mindketten ilyen esküvőről álmodtunk.

Idén lesz 10 éve:) 35/N

2021. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Élvezet volt olvasni az élménybeszámolókat! Mi is kis esküvőt tervezünk a helyszínnel meg vagyunk lőve. Ti hol tartottátok?
2022. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nekünk végül a Vakvarjú csónakházban volt Budapesten, most néhány hete. 23-an voltunk, a fenti kis termet béreltük ki. Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás nagyon jó volt, és korrektek voltak teljesen. Ajánlani tudom.
2022. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hűűűűűű!

Imádlak! Nem is tudtam, hogy van nekik ilyen kis termük. Imádom a vakvarjút. Csak másikba szoktunk járni nem ebbe, ezért nem ismerem/gondoltam. 😘

2022. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!