Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kedves volt menyasszonyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves volt menyasszonyok voltközületek akinek tönkrement a ruhája lagzi közben?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hallottam olyanról, hogy a kölcsön-ruhára feketekávé ömlött. (Nem voltam jelen).
2021. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a tüll alja elszakadt. Átöltöztem a menyecske ruhába és folytattuk a bulit. A kölcsönzőben azt mondták, hogy semmi gond, a tüllel előfordul ilyen. Ugyanúgy visszakaptuk a kauciót.
2021. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy ital véletlenül ráömlik, az gyakori. Az ilyet ki tudják tisztítani.
2021. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 omba ***** válasza:
100%
Sok esküvőn voltam, sok baleset történik leöntik, rálépnek, leszakad valami kis izé róla. Egyszer lett belőle komoly feszkó, veszekedés, az nagyon gáz volt.
2021. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem volt még esküvőm, de ismerek olyat, akivel ez megtörtént. Unokatesóm volt a menyasszony, nagyon szép ruhája volt, kölcsönzős, de teljesen újnak nézett ki. A nővére neveletlen gyerekei közül az egyik rohangálás közben nekiment, és teljesen tönkretette az abroncsot. Azt nem tudom, mi lett a vége a dolognak, ki kellett-e fizetnie a ruhát.

A harmadik tesójuknak (három nővérről van szó) idén lesz esküvője, ha nem kell megint tolniuk a COVID miatt, és gyerekmentes lesz. Megértem a döntést...

2021. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
11%
Nekem az egyik menyasszonyomnak, ill. frissensült feleségemnek ment tönkre, amikor az esküvőn közölte, hogy most elmegy pasit szerezni. Előbb hagytam, de aztán mégis utána mentem. Még a két új sógor sem vert meg, megértettek...
2021. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre nem ment azért, de az anyag a szoknyan kicsit megsérült. Fotozason beleakadt ez az. Asszem tüll az is. Varratva lett ugyhogy majd kicsereltetem ott az anyagot a varronovel es kesz.
2021. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csomószor beleakadt a tüll szoknyába a karkötőm, ami itt-ott meghúzta az anyagot. Nem annyira látványos hiba, de azért zavaró.

Egyébként csak marha mocskos lett az alja, meg tánc közben egy-két ember megtaposta. Voltam pár kölcsönzőben, volt olyan hely, ahol szakadt szoknyájú ruhát adtak rám, mert letaposták az előző menyasszonyról. Van ilyen, megjavítják és kész.

2021. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!