Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Visztek gyereket az esküvőre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekbarát kérdése:

Visztek gyereket az esküvőre? Pozitív és negatív tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés

#gyerek #esküvő #gyerekmentes #esküvői gyerekfelügyelet #esküvői gyereksarok #gyerekbarát esküvő
2021. jan. 31. 19:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
80%

Valakik nagyon lepontoztak itt mindenkit, akik nem akar gyereket az esküvőjükre.

Az ilyen, aki még 5 órára se tud elszakadni a gyerekétől, és elfogadni a másik nézeteit, gyerek nélkül se jöjjön az esküvőmre.

2021. febr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek. Aki ennyire össze van nőve a gyerekével, amúgy sem jó társaság. Tök fölösleges jönnie gyerek nélkül is, úgysem tud másról beszélni.
2021. febr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%

Én nem értem az ilyeneket, akik pár órára nem bírnak leszakadni a gyerekről egy esküvő kedvéért. Én 5-6 év alatt nem vinném őket, szerintem senkinek nem jó, sem a párnak, sem a szülőknek, akiknek egész este a gyerekre kell vigyázni meg hamar lelépni.


Két baráti esküvőre megyünk idén, a gyermekünk a nagyszülőknél lesz addig. Eszembe nem jutna megsértődni, ha gyerek nélkül hívnának, mert nem hiszem, hogy akkor valami nem tekint minket "egy családnak".

2021. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
87%

Engem sem vittek kicsiként, leghamarabb 10 év körül voltam, mikor mentem a szüleimmel.

Ha lesz gyerekem, 7-8 éves koráig én sem viszem. 7-8 évesnek sem egy élmény, mert neki unalmas, de ebben a korban már tud nyugodtan ülni. De ennél kisebb korban rábízom a nagyszülőkre addig, persze közben tartjuk a kapcsolatot és ha véletlenül gond lenne, akkor eljövünk.

2021. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
18%

Húgom is kitalálta ezt, hogy ő gyerekmentes esküvőt akar. Nem is mentünk. Ennyike.

Tudom, hihetetlen, de nekem nem fontos annyira más esküvője, hogy a nászajándék meg egyebek mellett még bébiszitterre is fizessek. Amúgy is utálom az ilyen családi jópofizásokat, örültem, hogy a gyerekre hivatkozva ki tudtam magunkat menteni. Helyből spóroltam kb. 100 ezer forintot. Egy nyaralás ára, inkább költöm a gyerekekre.

Aztán az eredetileg 120 fősre tervezett lagziból így lett 70 fős. Mindenki nyert.

2021. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
24%
Öö a gyerekem nem egy cipő, hogy ha "nem illik" az alkalomhoz lecserélem. Ő a gyerekem, a családunk, nem egy utánfutó akit le fel kapcsolok magamra. Ez nem elszakadás kérdése. Egy esküvő pedig családi, nagyon jó baráti esemény. Ha én valaki csaladtagja, barátja vagyok, az csak szeret annyira hogy a gyerekemet is, aki az életem része és felfogja, hogy nem egy kismacska, akit otthon hagyhatok.
2021. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
76%
17 akkor gondolom a kutyát is viszitek ilyen elven, mi? Jó dolog más pénzén megkajáltatni a pereputtyot
2021. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
82%

17-es, most ilyen alapon akkor vihették a kisgyerekeket temetésre, munkahelyi meetingre, baráti Szilveszterre, bárhova, hiszen hozzánk tartozik.


Én nem érzem, hogy a gyerekek kevésbé lenne a gyerekek, mert pár évesen nem viszem el egy olyan eseményre, ami még nem neki való. Abszurd, de komolyan. Nem is hiszem, hogy bárki úgy vélték, a gyerekem nem a családom tagja, ezt csak bemesélitek magatoknak.


Tipikusan az ilyen szülők kisgyerekei azok, aki rendetlenkednek az esküvőn, még egész este le sem szállnak a szépen kiöltözött menyasszonyról még ezek a szülők lépnek le este 10-kor a lagziról, mert Jencike aludni akar.

2021. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Csakegysajt95 ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy vinnék gyereket esküvőre. Nagyobbat rendben van, de kicsit nem valószínű. Mi is voltunk pici korunkban lakodalomban is, csak hamarabb haza kellett jönni mert mi már álmosak voltunk öcsémmel 😂 de azért 4-5 éves gyerek magát az esküvői szertartást már kibírja, de azalatt én nem hinném hogy elvinném.
2021. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem vinnék. Az én esküvőm is gyerekmentes lesz. Szerencsére nincs olyan orvosi eset sem a családban, sem a baráti körben, mint a #16-os, "ennyikézős" válaszoló. Ha ilyen lenne, örülnék neki, hogy nem kell ott látnom az ő képét sem, nem csak a neveletlen gyerekeitől szabadulok meg.
2021. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!