Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Visztek gyereket az esküvőre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekbarát kérdése:

Visztek gyereket az esküvőre? Pozitív és negatív tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés

#gyerek #esküvő #gyerekmentes #esküvői gyerekfelügyelet #esküvői gyereksarok #gyerekbarát esküvő
2021. jan. 31. 19:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is utáltam gyerekként, de nagyon. 6-14 éves korom közt voltam vagy 6 lagziban. Nekem nem is lett soha, viszolyogtam a gondolatától is.
2021. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs gyerekem, de én nem vinnék gyereket esküvőre, kiv. ha a pár kifejezetten kéri.

Az egy dolog, hogy bizonyos típusú gyerekek élvezik... de elsősorban a pár ünnepe az esküvő, nem gyerekzsúr. Visszagondolva én szerettem az esküvőket kicsiként, de ahogy viselkedtünk öcsémmel meg egy-két ismerőssel... és mi még tényleg viszonylag jólneveltek voltunk... de még mi is simán balesetveszélyesen viselkedtünk lagzikon... sőt... az nem lagzi volt mondjuk, hanem egy aranylakodalom-ünnepség, de egy ismerős kölök konkrétan lefejelt egy közeli fém mászókát, és folyt a fejéből a vér... szülő 2 percig nem figyelt oda, mert ő is akart cseverészni egy kicsit a többi vendéggel.

Azzal meg nem értek egyet, hogy a mai világban, mai esküvőszervezési árak mellett még a pár fizessen dadust meg animátort meg kiskutyaf...át... még jó hogy nincs kiadva az ukáz, hogy vörös szőnyeg legyen a gyerekeknek meg 3D-s mozi az új Spongyabob filmmel...


Amúgy meg rühellem azt, hogy a legtöbb szülőben annyi empátia nincs, hogy a gyerekkel nem ül be a templomi szertartás alatt az első sorokba középre, hanem meghúzódik hátul nagyon max., hogyha már egyszer megnyikkan a gyerek, akkor azonnal ki tudja vinni. 10 év alatt konkrétan 0, azaz NULLA olyan esküvő volt, ahol akár polgári, akár templomi szertartást úgy végig tudtam volna nézni, hogy ne visított volna bele vmi gyerek... és akkor anyu / apu vigyorog, és imádkozik, hogy hátha befogja a gyerek vagy még olvad is a mosolya, hogy "ugye a kis Zsiguci milyen cukin visít, hát nem ennivaló?"... pedig már az is túl késő lenne, ha abban a pillanatban vinné ki, mert az is zajt csap. Mert én még mindig az egybekelés ünnepe miatt járok esküvőre, nem zabálni meg bulikázni meg bepótolni a rokonokkal való pletykálást.


És nem gondolom, hogy attól kevésbé lennénk család vagy rossz szülő lennék, ha egy napra otthon hagyom a gyereket.

2022. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!