Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek mennyi időbe telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi időbe telt megszervezni az esküvőt?

Figyelt kérdés
Az eljegyzést követően (akik tudták hogy össze is akarnak házasodni amint lehet) Elsősorban olyanok válaszát várom, akiknek volt lagzi.

2021. ápr. 13. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb kérdés a helyszínválasztás, főleg most, hogy a covid után az elmúlt két év összes eljegyzettje, elhalasztott esküvőse házasodni akar majd.


Mi kicsit elkéstünk, egy évvel korábban kezdtünk nézelődni helyszínt és vagy 2 hónap volt mire megtaláltuk a helyszínt. Eredetileg következő nyárra, de végül márciusra találtunk csak helyet (elmaradt a covid miatt).


Maga az esküvőszervezés nem volt hosszú idő, csak időigényes, mert étterembe szerveztük. Le kell egyeztetni mindenkivel mindent és 30 perces bontásban legalább a szülők, tesók, koszorúslányok, tanuk, gyerek vendégek, felnőtt vendégek, dekoros, ceremóniamester, dj, pincérek, ifjú pár mozgását meg kell tervezned, sok esetben onnan, hogy reggel felkel odáig, hogy valahol lefekszik.


Nekem ami sok volt, hogy "olcsón" (3 millióból 80 főre), akartam kihozni, és ezért rengeteg hirdetést kellett végignéznem és rengeteg emberrel beszélnem árajánlatért, refekernciamunkáért. Sok mindent te magad is meg tudsz csinálni stb.

2021. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Októberben volt az eljegyzés, eredetileg nyár végére, ősz elejére tervezték volna. Decemberben kezdtünk helyet keresni, a legtöbbnél már csak októbertől volt időpont, így végül október lett a dátum. Akkor kértünk időpontot a polgárira is. Utána rögtön kerestünk fotóst és dj-t. Szerintem ezek a legfontosabbak, a többi dolog már nem annyira sürgős.
2021. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Terveztük volna*
2021. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 évvel előtte nem árt elkezdeni szervezni,ha népszerű helyszínre és szombati napra szeretnétek,akkor akár másfél év vagy több. Nekünk egy év volt kb., nyári és szombati időpont is,de még így egy évvel előtte sok szolgáltató volt foglalt aznapra. De szerencsére még igy is sikerült jókat találni.
2021. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem egy évvel előtte szervezni. Maga a szervezés nem volt túl nagy stressz, tudtuk hol szeretnék, még időben is voltunk. Ajánlások útján összeszedtem zenészt, fotóst, ceremóniamestert, mindent amire szükség volt. Azán jött a Covid, így halasztani kellett az egészet. És most ismét.
2021. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy év az ideális. A helyszínt, a DJ-t/zenekart, ceremóniamestert/vőfélyt elég időben le kell foglalni.
2021. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 stevejones ***** válasza:
Szűk 4 hónap alatt szerencsére minden megvolt. És augusztus végén házasodtunk.
2021. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!