Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 25 főre valami kis aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 főre valami kis aranyos éttermet Pécsen?

Figyelt kérdés

Párommal gondoltuk, hogy szeptemberben tartanánk egy kis esküvőt , de én nagyon nagyon egyszerűt szeretnék.

Nem szeretem a nagy felhajtást.

Arra gondoltam, hogy csak egy közös ebéd vagy vacsi lenne, miután megvolt a polgári esküvő.

Tudtok ilyen éttermet?

Én a bagolyvárra gondoltam, de nem tudom hogy ez működőképes lenne e...

Azt sem tudom, hogy hogy működnek ezek a dolgok.

Azzal tisztában vagyok, hogy ha megmondjuk hogy esküvő akkor rögtön drágább lesz minden, ezért csak simán 25 főre kérnék asztalt.

Valakinek van valami ötlete?

Még a muskátlira gondoltam Orfűn , mint lehetőség, de nyilván jobb lenne ha Pécsen lenne az ebéd vagy vacsi.



2021. ápr. 28. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Addig mind meghalunk.
2021. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ami szerintem nagyon szép helyen van a Bagolyvár, Tettye vendéglő.


Viszont van egy étterem Belvárdgyulán, nagyon szép, nem annyira drága (szerintem olcsóbb mint a városi éttermek) és messze sincs. Kertvárostól kb egy 20 perc kocsival, vagy 30 és mindig nagyon udvariasak voltak.

2021. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm megnézem Belvárdgyulát is.

Az az igazság, hogy annyira távol állnak tőle ezek a dolgok, és nem igazán tudok szervezkedni sem... és hát sajnos a párom meg főleg nem tud szervezkedni....

No meg nem szeretnék nagy felhajtást, nem szeretek a középpontban sem lenni, tényleg valami sima egyszerű kis vacsit vagy ebédet.

Amúgy az előbb pont a Bagolyvár esküvőszervezőjével beszéltem és könnyebb volt mint gondoltam...:D

Még csak nem is nézett hülyének , amikor mondtam, hogy mi csak egy sima egyszerű vacsit szeretnénk.

Küldenek árajánlatot.

2021. ápr. 28. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Pálma Éttermet Botykapeterden (kedvenc helyem) és a Két szekér éttermet Kozármislenyben. Ajánlom mindkettőt!
2021. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hu hát nagyon ciki vagyok, de most jöttem rá, hogy mennyire szuper a szervező képességem..:D hosszabb levelezgetés után rájöttem, hogy én nem is a pécsi Bagolyvárral vettem fel a kapcsolatot, hanem valami noném faluban lévő bagolyvár étteremmel a fővárostól nem messze...:D

jajjj...:D na széppp vagyok..:D

Jól néztünk volna ki, ha már a helyszínen jövünk rá, hogy mi a helyzet...:D:D::D:D:D

2021. ápr. 29. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!