Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszi esküvő? Milyen ősszel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszi esküvő? Milyen ősszel az esküvő?

Figyelt kérdés

Párommal beszéltünk erről hogy mikor lenne érdemes esküvőt tartani. Télen nem jó a hideg miatt, tavasszal hol hideg, hol meleg. Nyáron nagyon meleg van, mind a ketten izadósak vagyunk, így mind a ketten megegyeztünk abban hogy legyen ősszel, szeptember vége, vagy október eleje. Meg amúgy is a kedvenc évszakom az ősz.

Covid miatt nem mostanában lesz az esküvő, meg most a házra gyűjtünk, csak feljött témába.

Az lenne a kérdésem hogy akinek volt őszi esküvője, milyen volt?

Dekoráció, helyszín stb.


2021. ápr. 28. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ugyan egy kellemesen hűvös nyári napon volt, de szerintem jó ötlet. Napközben kellemes meleg van, de nem forróság. Este pedig, amikor már esztek-isztok, táncoltok, akkor meg pont jólesik, ha a nyitott ablakon hűvös levegő jön be. Egyszer voltam egy lakodalmon október 4-n, pont ilyen idő volt. Nagyon kellemes volt!

Ha parkban történik a fotózás, akkor már lehet, hogy színesebbek a fák, bokrok. Valószínűleg éttermet is könnyebb találni, meg minden mást is könnyebb lefoglalni, mintha augusztus elején lenne. Szóval sok érv van mellette.

2021. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet. Voltam őszi esküvőn. Nem dőltünk ki a melegben, jó volt. Annyi volt este a bökkenő, hogy hirtelen elkezdett szakadni az eső, szóval mindenki beszorult az étterembe. De ezen kívül nagyon jó volt.
2021. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húgoméké szeptember hónapban volt, a hónap második felében. Nagyon jó volt, nappal a panzióból nyári kosztümben sétáltunk át a templomba. Estefelé pedig pont jó volt, hogy nem volt meleg (abban az évben nagyon kánikulai nyár volt amúgy is). Szerintem hangulatos volt ősszel.
2021. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeptember október jobb sztem,mint a nyár. De manapság a június is esős, zivataros. Augusztusi esküvők meg túl melegek,olyankor a násznép fele kint van a levegőn,nem pedig bent táncol.
2021. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen. Meg nekem nagyon tetszik az ősz színei és láttam dekorációkat is amik meggyőztek. 😊

Amúgy a családban mindenki jobban szeretné, kivéve anyósom mert ő fázós, ő nyárit akarna ( bár ez még messze nagyon, hogy erről vita legyen), de én meg csak miatta nem fogok megsülni.

2021. ápr. 30. 08:59
 6/6 stevejones ***** válasza:
Jó.
2021. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!