Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szűk körű esküvőre illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűk körű esküvőre illik meghívni a párom testvérének a menyasszonyának a családját?

Figyelt kérdés
Ők jövőre szeretnének esküdni, én szívesen meghívnám őket, de nem tudom, hogy egyáltalán illik-e, illetve az én szüleim nem terveznek majd elmenni a párom tesójának az esküvőjére , mert szerintük ők igazából nekik csak távoli rokonok lesznek, no meg annyira nem szeretnek esküvőkre járni.

2021. ápr. 29. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak menyasszony, nem a felesége. De ez nem illik/nem illik kérdés. Akarod vagy nem?

Én nem tenném. Még idegenek és hozzád semmi közük.

2021. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szűk családi körbe szerintem ők nem tartoznak bele, így nem muszáj ha nem szeretnéd, e téren nemhiszem, hogy megszólnának. Sőt addig még akár szakíthat is párod tesója .
2021. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A szüleim is ezt mondták, hogy szerintük ők tulajdonképpen nekem nem családtagok idézőjelesen.

Én kedvelem őket, no meg nekem mindegy lenne már az a 3 fő plusz, viszont mivel a szüleim sem terveznek majd elmenni az ő esküvőjükre, így talán megelőzhetném a kellemetlenséget.

Hiszen ha mi sem hívjuk meg a leányzó szüleit, akkor talán ők sem az én szüleimet.

2021. ápr. 29. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Azzal, hogy te nem hívod meg őket, a szüleidet is megkíméled az esetleges későbbi kellemetlenségtől, hiszen azért sok embernek még mindig nyűg egy esküvő, még vendégként is. Eleve ugye nem mehetsz üres kézzel, nászajándék, pénz a tánchoz. Meg pl kollégám volt így, hogy sok vendéget azért kellett meghívnia, mert őket is meghívták.
2021. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én pl. egyszer találkoztam a párom bátyjának a menyasszonyának az anyukájával és a testvérével.

Persze, ha ti gyakran találkoztok, meg szorosabb a kapcsolat, akkor lehet. De szerintem a szűk családba ők már nagyon nem tartoznak be. A párod testvérének a menyasszonya igen.

2021. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jah mi a lehető legegyszerűbb esküvőt szeretnénk. Barátok sem lesznek.

Igazából csak egy vacsora lesz egy étteremben.

Elvileg ők lebonyolítják a polgári szertartást is, bár az nem tudom hogy mit takar náluk , már rákérdeztem.

Igazából azt sem vágom, hogy nekünk mit kell most csinálni, hol kell bejelentkezni, milyen papírokra van szükség...nekem ez mind stresszforrás, ezért is szeretnénk valami tényleg egyszerűt.

Szóval akkor elvileg illeni nem illik.

Köszönöm.

Sajna arról sincs fogalmam , hogy mit illik illetve mit nem illik.

2021. ápr. 29. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Ők valóban nem családtagok. A nővérem már évek óta férjnél van, és az esküvőjükön kívül csak egyszer találkoztam a férje szüleivel. Nyilván a saját esküvőmre nem is hívtam meg őket.
2021. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik. Nem is távolabbi rokonok, hanem egyáltalán nem rokonok.
2021. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!