Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Halasszuk el megint az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halasszuk el megint az esküvőt,hátha jövőre változik valami?

Figyelt kérdés

Minden le van foglalva,előleg fizetve,tavaly már egyszer átraktuk.

Idén augusztusba lenne,de a vendégek közt vannak akik nem fognak oltatni vagy épp olyan alapbetegsége van hogy a háziorvos egyik oltást sem javasolta számára. így az étterembe elvileg be sem mehetnek.

Már azon vagyok bukjuk el a befizetett pénzt... 2 tanus esküvő lesz...


2021. máj. 2. 07:05
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Egy esküvőnek nincs iránya, a létezésnek sem, nem tud belelenni az augusztusba.
2021. máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartsátok meg két tanuval.
2021. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
tanúval a helyes.
2021. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Én nem halasztanám el, mert semmi sem garantálja, hogy jövőre nem lesz ugyanilyen szar, vagy ennél szarabb a helyzet. Van átmenet a két tanús esküvő, meg a nagy családi banzáj között.

Minden meghívottal felvenném a kapcsolatot, és megkérdezném őket, hogy egyáltalán el akarnának/mernének-e így menni. Valószínűleg lesznek, akik azt mondják, hogy nem vállalják be, velük így már nem kell kalkulálni.

Szerintem egy meghitt, szűk család és nagyon közeli barát körében tartott esküvő sokkal szebb és elegánsabb, mint egy nagy lagzi, az összes unalmas játékkal, meg a pénzlehúzós menyatánccal, de ez csak az én véleményem.

2021. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a polgárit még 2019-ben meg tudtuk tartani szűk körben. A lagzit és egyházi szertartást viszont most másodjára halasztjuk. Jövőre próbálkozunk újra, ha akkor sem sikerül, akkor ennyi, bukjuk a befizetett összegeket. ÉN azt tanácsolom, hogy tartsátok meg szűk körben, azt hiszem 10 fő lehet most, és ha később javul annyit a helyzet, akkor majd tarthattok egy bulit ha szeretnétek.
2021. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Augusztusra sztem javul annyit a helyzet hogy ne csak 10 fő legyen. Ez a védettségi igazolvány ami miatt megint halasztáson gondolkodunk. Mint irtam vannak olyanok akik nem terveznek oltatni és vannak olyan akinek az orvosa egyik oltást sem javasolja.


Olyan gáz ez... hívjunk fel mindenkit hogy augusztusra lesz oltásod mert ha nincs róla kártyád akkor bocsi de nem jöhetsz

2021. máj. 2. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra gondoltam, hogy azzal hívd fel őket, hogy be vannak-e oltva, csak érdeklődés szinten. De ha van esküvői honlapotok vagy facebook csoportotok, ott is kérhettek visszajelzést - gondolom olyanok lesznek ott, akik szeretnek titeket, és nem érzik "gáznak", hogy érdeklődsz a terveikről.

Egyébként én még várnék, mert ugye úgy jósolják/hazudják, hogy május 3. hetére meglesz az 5 millió oltott, és új szabályok jönnek, valószínűleg engedik a lagzikat. Amikkel kapcsolatban elhangzott, hogy nem tudják szétválasztani az oltottakat a nem oltottaktól.

2021. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Én hallottam olyat,hogy állítólag nem fog kelleni lakodalomra védettségi kártya. Biztos,hogy nem mondanám le,max kevesebben lesztek. mi tavaly megtartottuk szeptemberben,nem bántuk meg. Igaz kevesebb létszámmal. De ha idénre halasztottuk volna,se lett volna jobb. Sztem augusztusra már sok beoltott lesz . Tavaly is boldogan lagzizott mindenki nyáron,és akkor még vakcina sem volt
2021. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha kint lenne a lagzi? Elvileg oda (teraszra) már most sem kell oltási kártya.
2021. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha augusztusi esküvő, akkor ráértek június végén, júliusban is dönteni erről valószínűleg. Tényleg érdemes akkortájt körbetelefonálni mindenkit, hogy tudnak/szeretnének-e jönni jelenlegi helyzetben, mert lemondásban, halasztásban gondolkodtok a járványhelyzet miatt.

A válaszok függvényében döntsetek.

2021. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!