Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, hogy engem nem hívtak meg az esküvőre? Párom testvére.

Figyelt kérdés

Most a Covid helyzet miatt, azt megértem, hogy a polgári szertartásra nem fértem be... de az utána lévő összejövetelre simán mondhatták volna, hogy legyek ott...

A párom bátyja nősült (mi 2 éve vagyunk együtt a párommal, velük nem szoros a kapcsolatom, külön nem beszélünk, de nem vagyunk rosszban, tehát semleges).


Aztán kiderült, hogy a tanukon kívül még volt ott legjobb barátnő meg legjobb haverokból 2 is. Én, mint a párom barátnője már nem fértem be, nehogy baj legyen a létszám miatt.


Nem csináltam belőle problémát, de egy szót sem szólt senki, páromon keresztül lett szólva, hogy mi a helyzet... egy ne haragudj, hogy nem tudsz most jönni nekem pl jól esett volna.



Jól érzem, hogy ez egyenlő azzal, hogy nem kedvelnek?


2021. máj. 3. 13:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

Hááát nehét kérdés.


Azt gondolom illett volna, ugyanakkor az is érthető ha a pár a hozzájuk TÉNYLEG közel álló embereket preferálta inkább, inkább azokat hívta meg akik a legközelebbi barátai.

Ha ilyen limit van, akkor valahol érthető én is a legközelebbi barátaimat hívnám inkább meg.

2021. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%
Mivel ilyen korlátozások vannak, nyilván meg kell húzni a határt. Szólhattak volna ugyan, ez nem volt szép. Viszont a saját esküvőjük, és őszintén, nem vagy szorosan a család tagja, pláne az ő családjuké, így van benne ráció, hogy nem hívtak meg.
2021. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%

Én is a legjobb barátom hívnám meg ha úgy van és nem a tesóm barátját / barátnőjét.

A létszám miatt nyilván nem lehet akámennyi embert meghívni, így ha figyelnem kell a létszámot a saját esküvőmre olyanokat fogok meghívni akik hozzám közel állnak, legyen az rokon vagy barát.

Ez nem jelenti azt szerintem hogy nem kedvelnek, főleg ha amúgyis semleges a kapcsolatotok érthető, hogy inkább a közeli barátot, ismerőst hívták aki fontosabb nekik.

29/N

2021. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Azokat hívta meg, akiket szeret, nem azokat akiket "illik". Teljesen érthető. Ha elindul ezen az "illik" lejtőn akkor ott nincs megállás.
2021. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%

Az utána levő összejövetelen max. 10 fő lehetett (+ a 14 év alatti gyerekek).

Nyilván ott is szelektálni kellett.

Ha normál viszonyok lennének, akkor lenne reális a kérdésed.

2021. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
13%
Azért lássuk be, ha nagyon akartám volna megoldják! Pl tartanak két bulit egyet a rokonoknak egyet a barátoknak. Szerintem nem volt szép, hogy kihagytak. Majd te is így hívd meg őket ha nektek lesz...
2021. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
17%

Hááát, nehéz kérdés. Képzeljük el az én esetemben:

Testvérem 35 éves, összeházasodik XY-al, és én alap, hogy megyek mert családtag vagyok. Ha te vagy a barátnőm, az egy dolog, de te nem vagy családtag, sem rokon, és nálunk nagyrészt a nagy család volt, tesóm felesége oldaláról vagy 3 barátnő, tesóm oldaláról is vagy 4 faszi, akik a leány és legénybúcsún is ott voltak, tehát végülis fa.szság volt, hogy nem hívtak el. Nem egy kisbusznyi emberről volt szó, 1 igazán elfért volna, esküvőre meg illik vinni pénzt, azzal meg 0 Ft-ra kihozod a plusz kiadást.

2021. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
14%
Hiába lett lepontozva a 6-os hozzászóló, de a helyedben én is azon lobbiznék, hogy ők ne jöjjenek (a tietekre). Bármi okot ki lehet találni, lehet kis esküvő majd attól, hogy nem lesz addigra már covid.
2021. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, hogy, ha nem is hívtak meg, de hozzájuk tartozom, tökmindegy milyen szempontból, legalább személyesen vagy akár személytelen módon írhattak volna annyit, hogy ne haragudj, hogy nem férsz bele a létszámba, esetleg máskor ünnepelünk vagy valami. Fordított esetben én megtettem volna. Már csak tiszteletből is.

Meg én mondjuk készültem szívesen ajándékkal is... de előtte 1 héttel tudtam meg, hogy így lesz ez. Az ajándékot így nyílván nem küldtem el, mert megalázó lett volna. Eddig kedveltem őket, de úgy érzem Covid ide vagy oda, pár sorba senkinek nem törik le a keze.

2021. máj. 3. 17:57
 10/39 anonim ***** válasza:
80%

Igen írhattak volna, hívhattak volna, hogy sorry ez van, ebben igazad van.


Parodnak amúgy mi a véleménye?

2021. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!