Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más anyós-jelöltje is megőrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más anyós-jelöltje is megőrült az "esküvő" szó hallatán?

Figyelt kérdés

Nem igazán térek magamhoz, párom anyukájával mindig is jól kijöttem, sose volt köztünk konfliktus, szeretjük egymást. Viszont amióta elkezdtük szervezni az esküvőt átment sárkányba. Ő akar megmondani mindent, amit mi akarunk az biztosan nem jó, mindenbe beleszól. Nem tetszik neki a vendéglista se, kijelentete, hogy akkor majd ő meghívja azokt a rokonokat akiket kihagytunk.. Nem is értem, közel 10 éve ismerem és sose volt ilyen. Nem akarok öszeveszni vele, de nyilván hagyni se fogom.


Hasonló esetben ti hogy szereltétek le? Összevesztetek vele vagy csak finoman helyretettétek? Azon is gondolkodtam, hogy ha tényleg bejátsza azt, hogy meghívogat embereket, akkor egyszerűen csak lefújom az egészet és lesz egy kéttanús esküvőnk...


2021. máj. 3. 14:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem fizet bele, akkor főleg ne szóljon bele semmibe. Ezt meg is lehet mondani, hogy ennyire van keret, ennyi pénzetek van, tehát ennyi vendég fér bele.

És nagyon állítsátok le, hogy eszébe ne jusson meghívogatni azt, akit még ő gondol. Ketten, a vőlegényeddel, nagyon határozottan.

Nem is értem, hogy azt hogy gondolja, hogy majd a Ti számlátokra meghívogatja azokat, akiket Ti szerinte kihagytatok.

2021. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom MOST!!!! leallotani. Kesobb csak rosszabb lesz. Ha most nem folytod el csirajaban, kesobb sokkal jobban bele akar majd pofazni kindenbe
2021. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi joga beleszólni.

Ha arról van szó, hogy még pluszba meghivogat nektek embereket, közlitek, hogy nincs rá keret. Ennyi.


Ha nem áll le, marad az, amit írtál, két tanú és jónapot.

2021. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Engem érdekel mi lett a vége. Majd ird meg. Nagyon kíváncsi vagyok
2021. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk is "megőrülés". A bejelentésünk előtt nem nagyon szólt bele semmibe - legalábbis nem tudtam róla.

Amikor elkezdtük tervezni az esküvőnket, akkor belendült, és jött folyamatosan, hogy "mit kell". Nem úgy, hogy azt javasolja, hanem _kell_. Mi legyen az esküvő zene, kiket kell meghívnunk mindenképpen, milyen tortát rendeljünk, mennyi süti legyen, stb.

Béna voltam, mert nem szóltam semmit, de a menyasszonyom sem mert konfrontálódni az anyukájával.

Talán irreleváns, de egyetlen fillért sem adott az esküvőbe, mi fizettünk mindent magunknak. ;)

Az esküvő után másnap, mikor reggeli után elkezdtek hazamenni a vendégek, elkezdte kiosztani nekem a feladatokat: hogyaszongya' akkor a sütis tálcákat vigyem vissza a cukrászdába, hívjam fel szépen egyesével a vendégeket.... akkor lefőtt nálam is a kávé, és leszabályoztam. :) Persze akkor már késő volt.

Onnantól kezdve én lettem az első számú közellenség, és minden erejével azon volt, hogy szétszedjen minket: folyamatosan cukkolta ellenem a feleségem.

Megvárta, amíg megszületik a gyermekünk, és "elszöktette" a feleségem otthonról gyermekkel együtt, és sajna elváltunk.


Kedves Kérdező! Tanácsom: csak Ti legyetek ott az esküvőn, és a tanúk! :) Ha legközelebb lesz esküvőm, én tuti így fogom csinálni, rohadtul nem fog érdekelni a többi ember, h mit gondolnak, és ki hogy érzi magát. Ez a Ti nagy napotok, csak Ti számítotok, a többiek meg le vannak .... ejtve! ;)

Sok sikert! :)

2021. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
Ebben csak az a rossz, hogy egy idióta miatt (anyós) ne legyenek ott a saját szülei...
2021. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Esetleg most egyszerűbb becsomagolni úgy, h a járvány miatt nem jó a sok ember.


Vagy esetleg azt is lehet mondani, h a "hivatalos részre" csak a tanúval mentek el, és utána később lesz "buli". Nem lakodalom, hanem buli. :) Barátokkal, esetleg közeli rokonokkal.


Szomszéd Józsi bá' meg Bözsi néne talán majd nem akar elmenni buliba, hiába vannak pusziviszonyban anyóssal.:)

2021. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a férjem leállította anyóst szerencsére. Nem segített semmiben, de azért listát írt rokonokrol, akiket meg kell hívni. Párom mondta neki,hogy majd mi tudjuk,kit hívjunk meg,meg se néztük a listát. Igaz a férjem szerencsére nem az az anyuci pici fia,így ebből nem volt gond.
2021. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 stevejones ***** válasza:
100%
Nálunk a szüleim őrültek meg teljesen. Nagy küzdelem árán, de csak rájöttek, hogy ez a MI ESKÜVŐNK LESZ! Ja és nem hagytam, hogy bárki egy fillért is betegyen. Akkor azt hittem, hogy öri hari lesz, de végül is rendben lezajlott minden. Ja és kidobó legyen a lagzin, mert egy két renitens mindig van aki nem bír magával! Még valami! Korlátlan italfogyasztást NE! Egy-két italt ihatnak, átlagosat, akinek extra igényük van az menjen szépen oda a bárpulthoz és intézze el magának, fizesse ki ha drága exkluzív italra vágyik. Sokan hiszik, hogy az ifjú pár a Rothschild báró akin élősködni lehet aznap. Alkoholmenteset ,kávét persze igyanak korlátlanul, ételből pedig MINDIG kevesebbet kell rendelni! De ez aranyszabály ezt szerintem mindenki tudja!
2021. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
nahát....épp a napokban írtam ki egy hasonló kérdést! Szegénykém..én nagyon megértelek..
2021. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!